Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana

Fot. Iga Michalec
Ależ mieszały się te muzyczne klimaty podczas XVII Koncertu Kolęd „Zaśpiewajmy Jezusowi, zaśpiewajmy Dzieciątkowi”, który odbył się w kościele pw. św. Kazimierza w Nowym Sączu. Można było posłuchać i razem z wykonawcami zaśpiewać piękne kolędy i pastorałki na lachowską i góralską nutę.
16/01/2022
Fot. Szpital w Krynicy Zdroju
Nie mieli wyjścia. W sądeckim szpitalu w tym tygodniu były wstrzymane przyjęcia planowe na odział chirurgii onkologicznej. Placówka musiała przekształcić oddział chirurgii ogólnej i naczyniowej na covidowy, a pacjenci z urazami wymagającymi szybkiej interwencji chirurgicznej zajmowali łóżka na onkologii. Ze względu na sytuację covidową kolejki chorych oczekujących na zabiegi planowe w szpitalach dramatycznie wydłużają się. Potwierdza to między innymi Sławomir Kmak, dyrektor Szpitala im. dr. Józefa Dietla w Krynicy Zdroju.
16/01/2022
Cudowny, słoneczny dzień w Nowym Sączu… z dużą dawką trucizny
Mamy cudowny pogodny dzień? To tylko pozory. Nowy Sącz znowu dusi się od szarej mgły która wisi nad miastem. I znowu nie ma czym oddychać. I znowu ogłosili smogowy alarm, który obowiązuje od rana do dwunastej w nocy.
16/01/2022
table-regionalne