Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 30 marca. Imieniny: Amelii, Dobromira, Leonarda
przewiń w dół
Firmy rodzime są gwarantem stabilnego rozwoju gospodarczego zarówno regionów, jak i całego kraju. Pytanie jednak czy w globalizującej się rzeczywistości patriotyzm gospodarczy ma sens? Na te inne pytania odpowiadali uczestniczy Europejskiego Kongresu Samorządów.
27/03/2017
Jeszcze na studiach postanowiła, że nie będzie u nikogo pracować. Założy własny biznes. Pomyślała, że jeżeli się nie uda, to trudno. Przynajmniej potem nie będzie żałować, że nie spróbowała. Udało się. Joanna Pulit od ponad roku prowadzi swoją firmę. Wymyśliła hotel dla zwierząt, dogoterapię, rekreacyjne ćwiczenia i świetlicę dla czworonogów. To taki psi full wypas.
27/03/2017
Kinga Kurowska
Kinga Kurowska ze Starego Sącza to zwyciężczyni Kategorii gimnazja III edycji Sądeckich Młodych Talentów. Z młodą wokalistką rozmawiamy o jej muzycznej pasji i udziale w konkursie organizowanym przez Fundacją Sądecką.
14/03/2017
Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
table-rozmowy