Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 21 czerwca. Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
przewiń w dół
23. letnia, utalentowana wokalnie Jagoda Barciszewska (sopran liryczny), 5 czerwca uczestniczyła w eliminacjach do półfinału XI edycji „Mam Talent!, które odbyły się w Krakowie. Przesłuchania, wraz z nagraniami odbywały się w Teatrze im. Juliusza Słowackiego.
14/06/2018
Wszyscy mówią, że się nie da? Ryszard Florek kupił pontony do mostu pontonowego
Wiadomość, że chce zbudować most pontonowy na Dunajcu, w miejsce mostu heleńskiego, rozeszła się po Nowym Sączu lotem błyskawicy. I na tym się skończyło, bo fachowcy orzekli, że na górskiej rzece takiej przeprawy zrobić się nie da. On jednak mówi, że to możliwe zastosowaniem hybrydowej konstrukcji, którą sam wymyślił.
13/06/2018
Dorota Gawryluk
Dlaczego szkolni koledzy wrzucali Dorocie Gawryluk żaby za bluzkę, czym różni się biały góral od sądeckiego Lacha i kto jest sławniejszy, starosta Marek Pławiak, czy jego syn Filip, wzięty aktor? Brzmi intrygująco? Nie dla tych, którzy stawili się w Starosądeckim Centrum Kultury na Wieczorne Sądeczan Rozmowy. Spotkanie, które ze swadą poprowadził Zygmunt Berdychowski, skrzyło się humorem. Publiczność znakomicie bawili laureaci tegorocznego Przeglądu Młodych Talentów.
03/06/2018
18/06/2018 - 08:20
Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
table-rozmowy