Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 lutego. Imieniny: Damiana, Romana, Romany
Dlaczego sądeccy biznesmeni potrzebują Pan Boga? Założyli własne duszpasterstwo
- Nie dajcie się zwodzić wizji szybkiego zysku kosztem innych. Strzeżcie się wszelkich pokus wyzysku. W przeciwnym razie każde dzielenie eucharystycznego chleba stanie się dla was wyrzutem i oskarżeniem – to gorzkie napomnienie skierowane do ludzi biznesu przez papieża Jana Paweł II w 1997 roku w Legnicy, stało się zaczynem do powstawania w Polsce duszpasterstw przedsiębiorców. Po dwudziestu latach od pamiętnych słów Ojca Świętego taka wspólnota powstała w Nowym Sączu. Dlaczego właściciele lokalnych firm potrzebują Boga?
19/02/2019
Paulina Rogóż ma dwadzieścia trzy lata, urodziła się w Krynicy-Zdroju. Jest studentką piątego roku studiów magisterskich w dziedzinie wokalistyki na Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu w klasie prof. Tadeusza Pszonki. Ostatnio wcieliła się w postać sprytnej pokojówki Vespetty, w operze G.P. Telemanna " Pimpinone " , wystawionej przez Krakowską Operą Kameralną.
18/02/2019
Wodociągowy sukces za 420 milionów nie wystarczy? Janusz Adamek czeka na wyrok
Pod jego rządami rządów spółka zrealizowała największą branżową inwestycję w Małopolsce za 420 mln zł. Skorzystali z niej przede wszystkim mieszkańcy nowosądeckich osiedli, którzy do tej pory nie mieli dostępu do wodociągów i kanalizacji. W tym roku ma ruszyć budowa nowej sieci wodociągowej dla osiedla Piątkowa. Prezes Sądeckich Wodociągów może pochwalić się licznymi sukcesami, za którymi idą konkretne dane. Ale nad jego głową zbierają się czarne chmury. Mówi się, że nowa ratuszowa ekipa pozbawi go stanowiska.
11/02/2019
Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
table-rozmowy

Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________