Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 21 lipca. Imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora
przewiń w dół
Arkadiusz Aleksander w rozmowie na temat Sandecji
Sandecja już w najbliższą niedzielę rozpocznie swoją wielką, historyczną przygodę w ekstraklasie. Przepytaliśmy więc dyrektora sportowego klubu. Arkadiusz Aleksander opowiedział "Sądeczaninowi" m.in. o obozie przygotowawczym, transferach, finansach i organizacji w klubie. Zapraszamy do lektury.
14/07/2017
Arkadiusz Aleksander podsumowuje przygotowania Sandecji doi Ekstraklasy
Sandecja rozpocznie swoją historyczną przygodę w ekstraklasie od wyjazdowego meczu z Lechem Poznań, już w najbliższą niedzielę. Ostatnie tygodnie w klubie były w związku z tym bardzo intensywne, pracowite, a nawet trochę nerwowe. O relację z tych wydarzeń poprosiliśmy dyrektora sportowego Arkadiusza Aleksandra, który odwiedził naszą redakcję i w obszernym wywiadzie cierpliwie odpowiadał na kolejne, czasami trudne pytania.
13/07/2017
Nowy nabytek Sandecji. Patrik Mraz.
Nowy nabytek Sandecji Nowy Sącz z optymizmem zapatruje się na nadchodzący sezon, zna wartość drużyny, docenia walory miasta, a także wyjaśnia dlaczego znalazł się właśnie w beniaminku ekstraklasy, choć otrzymywał propozycje z innych klubów.
13/07/2017
Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
table-rozmowy

Miesięcznik "Sądeczanin" lipiec 2017