Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 października. Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
"Piątek z drogówką": o bezpieczeństwie w okolicy przystanków autobusowych [FILM]
Już za kilka dni będziemy obchodzić uroczystość wszystkich świętych, czas szczególnie poświęcony zmarłym. Tego dnia sądeczanie częściej niż zwykle zostawiają samochody w garażach i przesiadają się na autobusy komunikacji miejskiej, aby uniknąć problemów ze znalezieniem parkingu w pobliżu cmentarzy. O tym, jak powinni zachować się kierowcy i osoby korzystające z autobusów w okolicy przystanków, rozmawiamy z nadkom. Bogdanem Łęczyckim, naczelnikiem Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.
22/10/2021
Arkadiusz Mularczyk
O wyrokach TSUE, Trybunału Konstytucyjnego i o tym, czy ważne będą choćby wyroki rozwodowe, rozmawiamy z Arkadiuszem Mularczykiem, wiceprzewodniczącym Krajowej Rady Sądownictwa i sądeckim posłem PiS.
16/10/2021
czytaj też:Szpitale pękają w szwach. Tylu chorych, że dostawki łóżek to norma
Jerzy Wasilkowski choruje na mukowiscydozę, zdiagnozowaną u niego bardzo późno, bo w wieku 36 lat. Teraz 56-letni ultramaratończyk, być może jedyny w Polsce (a może i na świecie) w tym wieku, biegający tak długie dystanse z tym schorzeniem, przygotowuje się do przyszłorocznego sezonu. W kalendarzu na 2022 rok po raz kolejny ma Festiwal Biegowy, biegacz zapowiadał dokończenie ultramaratonu na 64 km.
15/10/2021
Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
table-rozmowy