Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 22 października. Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa
Leszek Zegzda
O liczbie wyborczych plakatów, banerów i bilboardów w Nowym Sączu, o drugiej turze i debatach rozmawiamy z Leszkiem Zegzdą, członkiem zarządu Województwa Małopolskiego.
19/10/2018
Choreografka, instruktorka tańca Ilona Demkowicz jest założycielką dziecięco-młodzieżowego zespołu Funky Dolls, działającego przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Krynicy-Zdroju. Ta taneczna formacja, która świętuje 15. lat istnienia, wychowała już dwa pokolenia. Obecnie w zespole tańczą adeptki, w trzech grupach, w wieku od sześciu do osiemnastu lat. Niektóre z tych, które były w pierwszym składzie formacji są teraz mami. Dla większości z nich taniec nadal zajmuje ważne miejsce w życiu
18/10/2018
Jest doświadczonym samorządowcem. W latach 1978 - 1984 był radnym gminy Chełmiec. Potem, od 2006 do 2018 roku przez trzy kadencje zasiadał w Radzie Powiatu Nowosądeckiego, a także w jej komisjach: budżetowej, którą jako przewodniczący kierował przez dwie kadencje oraz komisji edukacji i sportu. Od sierpnia 2016 roku Marek Kwiatkowski jest dyrektorem Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Krakowie z s. w Karniowicach, organizatorem Międzynarodowej Wystawy Rolniczej "Agropromocja", która co roku odbywa się we wrześniu w Nawojowej. W tym roku ta niewielka miejscowość koło Nowego Sącza gościła wystawców po raz dwudziesty ósmy.
16/10/2018
table-rozmowy