Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 4 marca. Imieniny: Adrianny, Kazimierza, Wacława
czytaj też:Miss Polski Katarzyna Krzeszowska nie zwalnia tempa: Wszystko jeszcze przede mną
Wioletta Namysłowska, pochodząca z rodu Sobiepanów Zamoyskich, tworzy niezwykle urokliwe koronkowe serwety, serweteczki, skrzydlate aniołki, Matkę Boską z Dzieciątkiem i wiele innych arcydzieł. Haftuje, maluje obrazy, ikony. Jej galeryjka, pracownia koronki klockowej i jednocześnie sklepik z artystycznymi wyrobami, od 17 lat przyciąga gości odwiedzających Krynicę.
28/02/2021
Trener Sandecji: Myślałem, że w mieście milionerów jest lepsza baza treningowa
Piłkarze Sandecji już w sobotę wznowią pierwszoligowe rozgrywki. Trener Dariusz Dudek (prywatnie brat Jerzego Dudka) w rozmowie z „Sądeczaninem” mówi m.in. o kulisach odmiany drużyny po jego przyjściu, co go zaskoczyło w Nowym Sączu i o co na wiosnę będą grać „Biało-czarni”. Obejrzyjcie:
24/02/2021
„Nadzwyczajni”:  Barbara Bodziony: starsi i dzieci potrzebują tego samego
- Tak naprawdę wszyscy potrzebujemy tego samego, czyli bliskości drugiego człowieka - mówi Barbara Bodziony, która w domu zajmuje się małą Zosią, a w pracy seniorami. Pani Basia opowiada o tym, co i dla starszych i najmłodszych jest najważniejsze.
19/02/2021
Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
table-rozmowy

Lutowy miesięcznik Sądeczanin 2021