Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 27 maja. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
Tańczy, jeździ na rowerze i rolkach, pływa i nurkuje. Karolina Wolak: czuję się spełniona.
Rower, rolki, narty, taniec, cheerleading, pływanie.To tylko niektóre dyscypliny sportu, które uprawia Karolina Wolak, choreografka i trenerka. W rozmowie z portalem Sądeczanin.info opowiada o tym, jak ważny jest sport w jej życiu.
21/05/2024
Jakie są największe szkodniki naszych ogrodów? O tym Anna z Trzetrzewiny, miłośniczka roślin
Pasją Anny Pasiut z Trzetrzewiny są ogrody, kwiaty i inne rośliny. Tym razem ogrodniczka opowiada nam, jakie szkodniki są najbardziej dokuczliwe.
17/05/2024
To miał być przełom w trwającej od lat telenoweli o „sądeczance”. Powiało optymizmem, kiedy Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wreszcie złożyła wniosek o wydanie decyzji środowiskowej dla inwestycji. Od tamtej pory minęły… blisko trzy lata. I co? I nic. Po jesiennych wyborach parlamentarnych mamy nowy układ polityczny, w którym pilnujący inwestycji sądeccy posłowie z parlamentarnego zespołu do spraw komunikacyjnych w Małopolsce znaleźli się w opozycji. Czy zespół będzie nadal działać? – pytamy szefa tego tego gremium, posła Arkadiusza Mularczyka, który wybiera się do Brukseli.
14/05/2024
Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
table-rozmowy