Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 marca. Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy
VII Seminarium „O zdrowiu Sądeczan”. Już planujcie udział w tym wydarzeniu
Jeszcze miesiąc dzieli nas od tegorocznej, dziesiątej już edycji Seminarium „O zdrowiu Sądeczan”. W tym roku odbędzie się 27 kwietnia, we współpracy z Akademią Nauk Stosowanych w Nowym Sączu. A już teraz rusza plebiscyt. Zgłaszajcie Sądeckiego Lekarza, Sądecką Pielęgniarkę i Położną oraz Przychodnię Zdrowia Przyjazną Pacjentowi 2022 Roku!
16/03/2023
Pacjenci mogą już korzystać z najnowocześniejszego aparatu RTG. Już pracuje w tym szpitalu
W Szpitalu Powiatowym im. Miłosierdzia Bożego w Limanowej zaczął pracować najnowocześniejszy w regionie aparat rentgenowski typu Telekomando wraz z generatorem. Ten nowoczesny sprzęt służy już pacjentom, pomagając w diagnozie i skracając czas oczekiwania na pomoc medyczną.
16/03/2023
Uważaj na siebie! Co drugie dziecko ma nieprawidłową postawę. Licealiści alarmują
Już u co drugiego dziecka można zauważyć nieprawidłową postawy. Siedzący tryb życia, mała aktywność fizyczna, zbyt ciężkie tornistry, głowy pochylone nad smartfonami – najmłodsi często nie mają świadomości, że ich obecna postawa i nawyki mogą mieć ogromny wpływ na ich przyszłość i zdrowie. Sądeccy licealiści chcą to zmienić!
06/03/2023
Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
table-zdrowie