Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 27 listopada. Imieniny: Franciszka, Kseni, Maksymiliana
Koronawirus raport z 26 listopada
Światowa Organizacja Zdrowia ostrzegła w tym tygodniu, że do marca może umrzeć kolejne 700 tysięcy Europejczyków. Liczba zmarłych chorych na covid w Polsce utrzymuje się na dramatycznie wysokim poziomie. Dopiero ten fakt przekonuje do szczepień. Podanych już zostało 41 mln dawek szczepionek przeciw COVID-19. 20,3 mln osób jest w pełni zaszczepionych. Nikomu szczepionek nie zabraknie, w magazynach czeka 25 milionów dawek. Szpitalne łóżka covidowe zajmują głównie nieszczepieni pacjenci.
26/11/2021
Fot. IM - zdjęcie ilustracyjne
W Szpitalu Specjalistycznym im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu coraz więcej osób zakażonych koronawirusem trafia, niestety na Oddział Intensywnej Terapii. Obecnie jest w nim hospitalizowanych dziewięciu pacjentów z COVID-19, wymagających specjalistycznego leczenia.
25/11/2021
Fot. czytelnik
Czwarta fala pandemii koronawirusa przybiera, niestety na sile. Coraz więcej mieszkańców subregionu sądeckiego dowiaduje się, że zmaga się z koronawirusem. Są również wśród nich też osoby, które szczepiły się przeciw COVID-19. Coraz więcej osób zgłasza się do punktów pobrań, w których można wykonać wymaz w kierunku SARS CoV-2.
22/11/2021
table-zdrowie

13. Festiwal Biegowy 2022- trwają zapisy!