Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 18 sierpnia. Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

Sektor Przemysłu Ludowego w skansenie w Nowym Sączu
Sądecki Park Etnograficzny jest największym muzeum działającym w plenerze w Małopolsce. Placówka wzbogaci się wkrótce o kolejną atrakcję dla zwiedzających. Sądecki skansen powiększy się za kilka tygodni o Sektor Przemysłu Ludowego. Odwiedzający to miejsce będą mieli możliwość cofnąć się w czasie i naocznie przekonać się, jak wyglądała i na czym polegała praca młynarza, pilarza i sukiennika.
18/08/2018
Każdego wieczoru, tuż przed koncertem galowym 52. Festiwalu im. Jana Kiepury tłumy widzów, zgromadzonych na Deptaku podziwiają i oklaskują cykl „Uśmiechnij się z Kiepurą”. Do centrum uzdrowiska zabytkowym autem przyjeżdżają Jan Kiepura i Marta Eggerth, a także zaproszeni przez nich goście. Wczoraj w mieście pod Górą Parkową gościła Pola Negri, w postać której wcieliła się Julia Mech.
17/08/2018
Pielgrzymi z grupy 20 św.Kazimierza wyruszyli na Jasną Górę [WIDEO]
Wśród dwudziestu sześciu grup, które dzisiaj wyruszyły z Placu Katedralnego w Tarnowie na szlak pielgrzymi, można było spotkać również grupę numer 20 z Nowego Sącza. Pątnicy żegnali swoich bliskich, których spotkają dopiero za dziewięć dni - 25 sierpnia w Częstochowie.
17/08/2018
table-regionalne