Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 27 maja. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Z jednej strony mają poczucie winy, że nie poświęcają się dzieciom w stu procentach, z drugiej chcą rozwijać zawodowe skrzydła. Z takim wewnętrznym rozdarciem, tak jak wszystkie pracujące matki, mierzą się pochodzące z Sądecczyzny znane aktorki Katarzyna Zielińska, Joanna Kulig, czy najpiękniejsze polskie bliźniaczki, siostry Chapko. Jak godzą macierzyństwo i karierę zawodową. Nowy Sącz. Nasze aktor się gwiazdy maję ten sam problem. Szczere wyznania Katarzyna Zielińskiej, Joanna Kulig i sióstr Chapko
27/05/2024
Idzie nowe w wydziale komunikacji. Szykują się zmiany w sądeckim starostwie
Zdenerwowani kierowcy, którzy krążą wokół plant w poszukiwaniu wolnego miejsca do zaparkowania, a potem jeszcze kolejka w urzędzie. Załatwianie niezbędnych formalności w wydziale komunikacji i transportu w starostwie powiatowym w Nowym Sączu szarpie ludziom nerwy. Ale ponoć idzie nowe i ma być lepiej.
27/05/2024
OSP Czyrna ma 75 lat. Z okazji jubileuszu jednostka otrzymała sztandar i nową remizę
W Krynicy podziękowano strażakom za ich pracę, trud i poświęcenie na rzecz społeczności. Obchody Gminne Dnia Strażaka połączono z jubileuszem 75-lecia OSP Czyrna, wręczeniem jednostce sztandaru i oddaniem jej do użytku nowej remizy.
26/05/2024
table-regionalne