Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 16 stycznia. Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Szczepienie. Fot. European Union CC BY 4.0 licence
Zbliżamy się do 1.5 mln oficjalnie stwierdzonych zakażeń koronawirusem od początku pandemii. W piątek 15 stycznia mamy 7,7 tys. nowych przypadków zakażenia w Polsce. Zmarło 386 zakażonych (łącznie 32,8 tys.), w tym 88 osób wyłącznie z powodu COVID. Zaszczepionych zostało ponad 410 tys. osób.
15/01/2021
Dobowa liczba nowych potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem w Małopolsce nieznacznie spadła. Ministerstwo Zdrowia podało w publikowanym codziennym raporcie, że w ciągu ostatnich kilkudziesięciu godzin chorobę COVID-19, wywoływaną przez koronawirus potwierdzono u 321 mieszkańców województwa.
15/01/2021
Zbliża się plebiscyt "Sądeczanin Roku 2020". Już dziś zgłoś swojego kandydata
Pochodzą z różnych środowisk. Wszyscy są wyjątkowi i mają w sobie pozytywną energię, którą potrafią zarazić innych. Tacy są bohaterowie prestiżowego plebiscytu "Sądeczanin Roku". Organizowany od ponad dwudziestu lat, wyłonił już pokaźną, znakomitą drużynę zwycięzców. W tym roku także się odbędzie, choć w cieniu pandemii koronawirusa. Jak będzie wyglądać tegoroczny plebiscyt, na to pytanie odpowie Przemysław Bawołek, dyrektor Biura Fundacji Sądeckiej, która plebiscyt współorganizuje.
15/01/2021
table-regionalne