Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 lutego. Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
przewiń w dół
GPS poprowadził 49-letnią kobietę kierującą Nissanem X-trail głęboko w las na terenie gminy Uście Gorlickie. Auto zakopało się w śnieżnej zaspie. Policjanci odnaleźli kobietę. Przed zimnem chroniła się w pojeździe.
21/02/2017
Policjantka–dzielnicowa pełniąca służbę w rejonie ul. Paderewskiego na osiedlu Przetakówka w Nowym Sączu zauważyła grupkę młodych dziewcząt, które najprawdopodobniej piły alkohol. Na widok funkcjonariuszki nastolatki rozbiegły się w różnych kierunkach. Policjantka zatrzymała dwie z nich. Dziewczyny trafiły do sądeckiej komendy. Badanie wykazało, że jedna z nich była pod wpływem alkoholu. Policjanci ustalili również, kto i gdzie sprzedawał im alkohol.
20/02/2017
Basia ma nosa do narkotyków
Sympatyczna foksterierka o zaskakującym imieniu Basia – to najstarszy pies służbowy Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w Nowym Sączu. Suczka została wyszkolona do szukania narkotyków i „psychotropów”. Dzięki swojemu wyjątkowemu węchowi przez dwanaście lat służby u „pograniczników namierzyła prawie 35 kilogramów tego rodzaju substancji.
19/02/2017
table-pod-paragrafem