Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 6 lutego. Imieniny: Amandy, Bogdana, Doroty
NZOZ KROMED to rodzinna firma i ulubiona przychodnia tysięcy pacjentów!
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ”KROMED” nie pierwszy raz znalazł się wśród dziesięciu najlepszych przychodni na Sądecczyźnie, nominowanych w plebiscycie medycznym, organizowanym przez Fundację Sądecką, pod patronatem portalu i miesięcznika ”Sądeczanin”.
07/04/2020
Na wizytę w w tym miejscu ciągle czeka 20 tysięcy pacjentów! Dlaczego?
Prof. dr hab.n.med. Henryk Skarżyński szefuje Światowemu Centrum Słuchu Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu. To miejsce, które dla wielu osób niedosłyszących niosą jedyną szansę na to, by na nowo móc normalnie funkcjonować. Po prostu słyszeć. Dziś rozmawiamy z profesorem o małych cudach, które mają miejsce na terenie Instytutu. Cudach, które zawdzięczamy medycynie i technice skorelowanym właśnie przez profesora.
28/03/2019
- Pierwszy raz podczas tego sympozjum, które ma już swoje tradycje, zostanie podjęta tematyka osób niepełnosprawnych. To jest bardzo ważne i ja bardzo się z tego cieszę – powiedziała Marta Mordarska, dyrektor Małopolskiego Oddziału PFRON w Krakowie, jedna z panelistek seminarium „O zdrowiu Sądeczan”.
15/03/2017
Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
table-wiadomosci