Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 30 marca. Imieniny: Amelii, Dobromira, Leonarda
Na wizytę w w tym miejscu ciągle czeka 20 tysięcy pacjentów! Dlaczego?
Prof. dr hab.n.med. Henryk Skarżyński szefuje Światowemu Centrum Słuchu Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu. To miejsce, które dla wielu osób niedosłyszących niosą jedyną szansę na to, by na nowo móc normalnie funkcjonować. Po prostu słyszeć. Dziś rozmawiamy z profesorem o małych cudach, które mają miejsce na terenie Instytutu. Cudach, które zawdzięczamy medycynie i technice skorelowanym właśnie przez profesora.
28/03/2019
- Pierwszy raz podczas tego sympozjum, które ma już swoje tradycje, zostanie podjęta tematyka osób niepełnosprawnych. To jest bardzo ważne i ja bardzo się z tego cieszę – powiedziała Marta Mordarska, dyrektor Małopolskiego Oddziału PFRON w Krakowie, jedna z panelistek seminarium „O zdrowiu Sądeczan”.
15/03/2017
Nowa ustawa zdrowotna, która przygotowywana jest przez rząd, zakłada, że pacjenci korzystający z podstawowej opieki zdrowotnej znajdą się pod opieką specjalnych zespołów złożonych z lekarzy, pielęgniarek i położnych. Miedzy innymi o tym dyskutowano podczas VI seminarium „O zdrowiu Sądeczan”, które odbyło się w MCK Sokół.
14/03/2017
table-wiadomosci