Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 8 grudnia. Imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza
No i powoli rozkręca się czas przedświątecznej gonitwy, świątecznych porządków, świątecznych zakupów i tak lubianych – chyba przez wszystkich Jarmarków Bożonarodzeniowych. Nie ma chyba osoby, która nie lubiłaby tej świątecznej krzątaniny, tej szczególnej, świątecznej atmosfery. Robiąc zakupy świąteczne w sklepach w Nowym Sączu, na Sądecczyźnie oraz w powiatach limanowskim i gorlickim możesz pomóc tym, którzy takiej pomocy potrzebują. W sklepach trwa nasza charytatywna akcja Serce-Sercu. Sprawmy, by ci, którzy są w potrzebie mieli miłe i dostatnie święta Bożego Narodzenia. Zostawmy świąteczne produkty w koszyku, przy których stoją wolontariusze. Akcję Serce-Sercu organizuje Fundacja Sądecka.
08/12/2023
Już dzisiaj w samo południe Godziła Łaski! Wierni mogą wiele wyprosić
Tradycyjnie 8 grudnia katolicy świętują uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Właśnie w tym dniu w samo południe będą przeżywać Godzinę Łaski objawioną przez Maryję w Montichiari-Fontanelle. Wierni, którzy w tym czasie będą trwać na modlitwie, mogą wyprosić wiele łask.
08/12/2023
Bestseller dla dzieci od „Białego Kruka”. Zachęca do rozmowy i wspólnej modlitwy
Wydawnictwo „Biały Kruk”, zdobywca Grand Prix 5. Sądeckich Targów Książki poleca na zbliżający się świąteczny czas bestseller dla dzieci „Chwalmy Boga ze świętymi. Jak piękne są Twoje dzieła, Panie!” autorstwa Sophie de Mullenheim i Anny Griot.
07/12/2023
table-kultura