Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 sierpnia. Imieniny: Elwiry, Hipolita, Radosławy
czytaj też:Wymazy po weselu. Następne dodatnie wyniki spływają do Sanepidu
W związku z nowymi zasadami, od 8 sierpnia sanatoria w powiatach oznaczonych kolorem czerwonym, w tym na Sądecczyźnie w Muszynie i Krynicy, zawiesiły działalność. Nie oznacza to, że w uzdrowiskach nie ma turystów. Jednak jest ich mniej niż jeszcze kilka dni wcześniej.
12/08/2020
Piwniczańskie uzdrowisko dostanie pieniądze od rządu. Cieniutko…
Powiat nowosądecki z racji wysokich statystyk związanych z COVID-19 to powiat czerwony. Tym samym znów wstrzymano tutaj działalność uzdrowisk. W Piwnicznej-Zdroju jedyne sanatorium Limba znów jest zamknięte na głucho. Jednocześnie rząd przyznał miastu prawie 320 tys. zł z racji funkcji, jaką pełni. – Cieniutko – komentuje burmistrz Dariusz Chorużyk, nawiązując do sytuacji i komunikatów, że czerwone powiaty na żadne dodatkowe wsparcie liczyć już nie mogą.
12/08/2020
Biedronka musi zapłacić gigantyczną karę
Niepodawanie cen produktów na półkach i różnice wynoszące nawet kilka złotych pomiędzy ceną na półce a w kasie - za to Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci sklepów Biedronka ma zapłacić ponad sto milionów złotych kary - uznał prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. A co powiedział "Sądeczaninowi" nasz rzecznik praw konsumenta?
11/08/2020
table-gospodarka

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)