Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 13 kwietnia. Imieniny: Artemona, Justyny, Przemysławy
Jezioro po nowemu. Zrobili z Klimkówki turystyczny i inwestycyjny raj [
Plaże, ścieżki rowerowe, pomost cumowniczy dla wodniaków, w taki raj dla turystów zamieniło się Jezioro Klimkowskie. Wielką inwestycję zagospodarowania brzegów zbiornika w ciągu dwóch lat zrealizowały wspólnie Ropa, Uście Gorlickie i Sękowa. Teraz zbierają owoce. Szczególnie w czasie pandemii niemal wszyscy uciekają w rekreację na świeżym powietrzu. Dla przedsiębiorców tereny nad Klimkówką stały się bardzo atrakcyjnym miejscem dla nowych, biznesowych przedsięwzięć.
13/04/2021
Elektryczne autobusy w gminie Piwnicznej-Zdroju? Jest plan na lokalny transportElektryczne autobusy w gminie Piwnicznej-Zdroju? Jest plan na lokalny transport
Obok Muszyny, Krynicy-Zdroju i Nowego Sącza nowoczesne elektryczne autobusy testowano też w miniony czwartek w Piwnicznej-Zdroju. Jest plan, by takie pojazdy wzmocniły dotychczasowe linie na Kokuszkę i Wierchomlę. Szczegóły?
12/04/2021
Gruzińskie Chaczapuri, chleby Puri, słodkie ciasto Medok czy Kada - to nie menu restauracji w centrum Tbilisi lecz gruzińskiej piekarni w Nowym Sączu. O jakość przysmaków i ich przygotowanie zgodnie z tradycją dba doświadczony piekarz Zurabi Shekiladze. Piekarnia WAZI przeniesie was wprost do jego ojczyzny.
10/04/2021
table-gospodarka