Wtorek, 13 kwietnia. Imieniny: Artemona, Justyny, Przemysławy

Co za pech! Awaria samochodu odebrała zwycięstwo duetowi Jazic-Kuszewski
Zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki... Niestety, na drodze stanęła awaria samochodu. Załoga Dominik Jazic/ Krzysztof Kuszewski w pierwszym w sezonie rajdzie - Wysoka Grzęda Baja Drawsko Pomorskie 2021, zajęła 8. miejscu w grupie T2 oraz 5. w pucharze Dacii Duster. Szansa na rewanż w kolejnych tegorocznych startach.
12/04/2021
Byli najlepsi! KTH Krynica wywalczyło prawo awansu do I ligi! [WIDEO][ZDJĘCIA]
Pod medialnym patronatem „Sądeczanin.info” odbywał się od piątku do niedzieli w Krynicy turniej finałowy o mistrzostwo II ligi hokeja. Zwyciężyło KTH Krynica, które w finale pokonało drużynę Gazda Nowy Targ i tym samym wywalczyło prawo awansu do I ligi.