Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 maja. Imieniny: Kornela, Lizy, Stanisława

Czasy, w których w automatach można było kupić tylko kawę albo batonika, mamy już dawno za sobą. Oprócz zniczy, leków czy kąpielówek urządzenia wypluwają także… robaki. Sprytne maszyny pełne potrzebnych akcesoriów od razu podbiły serca wędkarzy. Co najważniejsze: można z nich korzystać także na Sądecczyźnie!
06/05/2021
Biegnij z nami po uśmiech Marysi Zwolińskiej! Kolejna edycja Run 4 a Smile z WSB-NLU
Społeczność akademicka WSB-NLU serdecznie zapraszana ósmą edycję Run 4 a Smile, czyli biegu po uśmiech. Run 4 a Smile to akcja charytatywna, której głównym punktem jest VIII Międzynarodowy Bieg Charytatywny. W tym roku w dniach 5 - 6 czerwca 2021 roku uczestnicy pobiegną po uśmiech 5-letniej Marysi Zwolińskiej, u której na początku czerwca 2020 roku lekarze zdiagnozowali ostrą białaczkę limfoblastyczną. Cały dochód z akcji zostanie przeznaczony na kosztowne leczenie Marysi, będącej podopieczną Stowarzyszenia Sursum Corda.
05/05/2021
Najlepsze miejsca na spędzenie majówki w Starym Sączu. Znacie je wszystkie?
Weekend? Urlop? Każdy czas jest dobry na bliższe poznanie naszego regionu. Na przyjezdnych czeka również miasto i gmina Stary Sącz. Zobaczcie, jakie miejsca warto tam odwiedzić.
05/05/2021

SĄDECZANIN ROKU 2020