Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
08/06/2024 - 16:50

Wielkie święto fanów modelarstwa. Na torze w Nowym Sączu trwają zawody o Puchar Rapdachu

Na torze modelarskim w Nowym Sączu trwają zawody o Puchar Rapdachu. Dla wszystkich uczestników jest to okazja do ścigania się na najwyższym poziomie, ale także do zdobycia wyjątkowych statuetek, które dla zwycięzców zasponsorowała firma Rapdach.

Ten weekend jest wielkim świętem dla fanów modelarstwa. Na torze modelarskim im. Piotra Jeża w Nowym Sączu odbywają się zawody o Puchar Rapdachu. Dzisiaj w godzinach od 9 do 19 można podziwiać biegi kwalifikacyjne, natomiast w niedzielę od godziny 8 do 14 będą biegi finałowe. Jak zwykle to wydarzenie cieszy się wielkim zainteresowaniem sądeczan. 

Co ciekawe, niektóre modele samochodów startujące w zawodach, bez problemu osiągają prędkość 100 km na godzinę. Dla przeciętnego obserwatora taka informacja, to naprawdę zaskoczenie. I wyobraźcie sobie, że przy takiej prędkości kierowcy, a może bardziej, operatorzy prowadzą je przy pomocy joysticków.


Nie sposób pokazać tego wszystkiego co tutaj się dzieje na zdjęciach albo filmie, dlatego jeśli jeszcze nie macie planów na weekend, koniecznie wybierzcie się na tor modelarski do Nowego Sącza, bo naprawdę warto zobaczyć to na własne oczy.  

Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel, a patronat medialny Portal Sądeczanin. 

([email protected] Fot. M. Pogwizd)

Wielkie święto fanów modelarstwa. W Nowym Sączu trwają zawody o Puchar Rapdachu
Na torze modelarskim im. Piotra Jeża w Nowym Sączu trwają zawody o Puchar Rapdachu. Dla wszystkich uczestników jest to okazja do ścigania się na najwyższym poziomie, ale także do zdobycia wyjątkowych statuetek, które dla zwycięzców zasponsorowała firma Rapdach.


Dziękujemy za przesłanie błędu