Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 16 września. Imieniny: Jagienki, Kamili, Korneliusza
Joannę Krupę przeszły ciarki. Przystojniak z Sącza w show Top
Oh my God! Mam ciarki! – tak na jego widok podczas sesji zdjęciowej zareagowała słynna Joanna Krupa. Chłopak z Nowego Sącza, Arkadiusz Pydych, będzie bił się o sławę w kolejnej odsłonie telewizyjnego show Top Model. Czeka go kariera? Pochwał nie szczędzili mu też inni jurorzy programu. Zachwycali się nim znany fotograf Marcin Tyszka oraz Katarzyna Sokołowska, reżyser pokazów mody.
16/09/2021
Wojsko na ulicach, zabici ludzie. Potworne przepowiednie jasnowidza Glanca
Brygady antyterrorystyczne wokół Sejmu, ludzie z karabinami na ulicach … takie sceny mrożące w żyłach krew zobaczył jasnowidz Wojciech Glanc, nie ustępujący popularnością słynnemu jasnowidzowi z Człuchowa Krzysztofowi Jackowskiemu. Czy w Polsce wybuchnie wojna domowa?
15/09/2021
Bajeczny zakątek Sądecczyzny z dobrym  klimatem na cztery pory roku
Lubią tu przyjeżdżać i miejscowi z Sądecczyzny i turyści z całej Polski. Położona w Dolinie Popradu gmina Rytro to jeden z najbardziej urokliwych zakątków naszego regionu. To tu, na szlakach Beskidu, można znaleźć spokój i ciszę, zwłaszcza jesienią, po wakacyjnym sezonie. Nieprzypadkowo to właśnie we wrześniu Rytro króluje w tegorocznym kalendarzu „Sądeczanina”, którego tematem przewodnim jest kultura, sztuka i regionalizm.
14/09/2021
table-wiadomosci