Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
przewiń w dół
prezydenci Nowego Sącza
Czy wiceprezydent Nowego Sącza Jerzy Gwiżdż traci zaufanie prezydenta Ryszarda Nowaka? Radni opozycji sugerują, że w ratuszu trwa walka o wpływy i ewentualną schedę po urzędującym już trzecią kadencję prezydencie.
01/12/2015 - 15:15
0 0
 Czy zmieniłabym barwy? W życiu. Jestem z krwi i kości prawicowa ale jak koledzy zdecydują się mnie usunąć płakać nie będę…
Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że podczas ostatniego spotkania Klubu Radnych PiS radni rozważali usunięcie ze swojego grona Marii Piprek. Ostatecznych decyzji nie podjęto, ale delegowano ponoć grupę młodszych członków do tego, by namówili radną żeby sama zrezygnowała z członkostwa. Radni PO nie są zaskoczeni sytuacją, ale o przyjęciu Piprek do swojego grona mówić nie chcą.
23/11/2015 - 13:30
6 7
W Miejskim Ośrodku Kultury już po raz ósmy trwa Nowosądecki Przegląd Poezji, Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Pod Skrzydłami Orła” dla małopolskich dziennych ośrodków wsparcia i grup terapii zajęciowej.
13/11/2015 - 13:55
0 0
Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
table-wiadomosci
REKLAMA

Strony

Najczęściej Komentowane