Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana

Sądeczanin.info - kontakt z redakcją

Masz dla nas temat? Zadzwoń lub napisz!

Redakcję portalu sadeczanin.info i miesięcznika "Sądeczanin" znajdziesz pod adresem:
Barbackiego 57, 33-300 Nowy Sącz

 

Redaktor naczelny

Tomasz Kowalski

tel. (18) 475 16 43 | 604 978 300
tomasz.kowalski@sadeczanin.info

Dział aktualności

Ewa Stachura

tel. (18) 475 16 38 | 797 774 573
e.stachura@sadeczanin.info
Iga Michalec

tel. (18) 475 16 52 | 797 775 223
i.michalec@sadeczanin.info

Informacje kryminalne

Rafał Gajewski

tel. (18) 475 16 37 | 797 774 106
r.gajewski@sadeczanin.info

Gospodarka

Jagienka Michalik

tel. (18) 475 16 35 | 797 774 627
jagienka.michalik@sadeczanin.info
Kinga Kos

tel. (18) 475 16 46 | 508 930 468
k.kos@sadeczanin.info

Wideo

Daniel Szlag

tel. (18) 475 16 59
d.szlag@sadeczanin.info