Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 stycznia. Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza

To by była bomba! Dudek z Sandecji trenerem reprezentacji Polski? Prezes już wie
Szkoleniowca Sandecji Dariusza Dudka bez wątpienia widziałoby u siebie wiele innych drużyn. Dobre wyniki, które osiąga z "Biało-czarnymi" nie uchodzą ich uwadze. Pojawiają się nawet głosy mówiący o tym, że zostanie asystentem nowego selekcjonera reprezentacji Polski, którym prawdopodobnie będzie Adam Nawałka. Co na ten temat mówi prezes klubu Miłosz Jańczyk?
19/01/2022
Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny: sylwetki nominowanych[6]
Z każdym dniem emocji jest coraz więcej. Trwa I etap Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny, organizowanego przez stowarzyszenie „Dla Miasta”. O awans do wielkiego finału walczy 107 nominowanych. Prezentujemy kolejną dziesiątkę.
19/01/2022
Zawodnik ORLEN Team, quadowiec Kamil Wiśniewski, odniósł historyczny sukces podczas 44. edycji Rajdu Dakar, kończąc zmagania na świetnej 3. pozycji. To pierwsze podium osiągnięte przez reprezentanta ORLEN Team. Udane występy zaliczyli także inni zawodnicy zespołu. Kuba Przygoński, swój dwunasty Dakar ukończył na 6. miejscu, a Maciej Giemza ostatecznie uplasował się na 18. pozycji. Daniel Obajtek, Prezes Zarządu PKN ORLEN spotkał się z zawodnikami, żeby podsumować rajd i pogratulować udanych występów.
19/01/2022
table-sport