Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 lipca. Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego
23/06/2024 - 11:20

Lato już trwa! Festiwal Biegowy coraz bliżej, zarejestruj się w niższych cenach

Rozpoczęło się lato. Do jubileuszowej edycji Festiwalu Biegowego pozostało coraz mniej czasu. Jeśli nie ma Was jeszcze na liście startowej, koniecznie się zarejestrujcie. Tylko do końca czerwca obowiązuje niższy próg cenowy.

Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdrój

Biegacze szlifują swoją formę przez cały rok. Najchętniej robią to oczywiście latem. To pora roku, która sprzyja wszelkim aktywnościom na świeżym powietrzu. Warunki zachęcają do uprawiania sportu. 

Mnóstwo osób nie może się już doczekać Festiwalu Biegowego. Przypomnijmy, że w tym roku potrwa od 6 do 8 września. Wszystko będzie się działo w Miasteczku Biegowym w Piwnicznej-Zdrój. Atrakcji nie zabraknie.

Ostatnie dni niższych cen na Festiwalu Biegowym

Kalendarzowe lato już się rozpoczęło. Zgłoszeń na festiwal wciąż przybywa. To właśnie w tym okresie mnóstwo osób decyduje się na rejestrację. Warto skorzystać z tej możliwości. Wybór dystansów jest tak duży, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Dlaczego warto to zrobić właśnie teraz? To już ostatnie dni niższego progu cenowego. Od 1 lipca ceny będą już wyższe, więc nie ma co zwlekać. Jeśli myślicie o starcie, wystarczy, że wejdziecie TUTAJ, wypełnicie formularz i wszystko opłacicie. Następnie możecie intensywnie szlifować swoją formę.

Liczba osób, która postanowiły to zrobić w ostatnich dniach rośnie. Łącznie jest już opłaconych prawie 1800 startów. Największą popularnością cieszą się Bieg 7 Dolin na 100 km, Górski Koral Maraton oraz Sądecka Dycha po rekord.

Zawodnicy biorący udział w festiwalu zgodnie podkreślają, że impreza jest fantastyczna. Nie może Was zabraknąć. Z pewnością wyjedziecie stąd z uśmiechami na ustach. ([email protected], fot.: Tomasz Szwajkowski, Zwiedzanie przez Bieganie/ Festiwal Biegowy)Dziękujemy za przesłanie błędu