Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 3 lutego. Imieniny: Błażeja, Joanny, Telimeny
30/09/2022 - 11:45

Nowe auto i tysiące lodów. Firma Koral wspiera Festiwal Biegowy w Piwnicznej [WIDEO]

Co roku lśniący nowością samochód, a do tego kilkanaście tysięcy sztuk lodów. W ten sposób firma Koral włącza się w organizację Festiwalu Biegowego. I tak już od trzynastu lat, najpierw w Krynicy teraz w Piwnicznej. – Kiedy odbywa się losowanie głównej nagrody tej fantastycznej sportowej imprezy, a potem wręczam zwycięzcy kluczyki do auta, zawsze przeżywam niemniejsze emocje niż ten, do kogo los się uśmiechnął – mówi Piotr Gąsiorowski, dyrektor marketingu firmy Koral.

Czytaj też Co z fabrykami Fakro na Ukrainie. Czy da się robić biznes podczas wojny [WIDEO] 

Co roku wręcza pan kluczyki do samochodu  biegaczom, do których uśmiechnął się los i w losowaniu wygrali nowiutką Toyotę ufundowaną przez firmę Koral. Czy za każdym razem emocje jakie temu towarzyszą są równie silne? 
- Rzeczywiście sporo kluczyków do  tych samochodów już wręczałem i emocje są za każdym razem. Jest także ciekawość czy to będzie ktoś z naszego regionu, czy z dalszej części Polski, czy może ktoś zza granicy. Zastanawiam się  czy ten ktoś już ma samochód czy może w ogóle nie ma auta.  Zdarzało się, że zwycięzca naszej nagrody nie miał prawa jazdy i dopiero wygrana zmotywowała go do tego, żeby dokument zdobyć.  Za każdym razem przeżywam to nie mniej niż ten kto auto wygrywa.

Ile samochodów ufundowała firma Koral dla Festiwalu Biegowego?
- Jesteśmy związani z Festiwalem od samego początku,  wychodziłoby zatem, że to trzynaście  samochodów,  choć nie jestem pewny czy za pierwszym razem  też  było do wygrania auto.

Szykuje się pan już na kolejny rok?
- Tak. I jesteśmy bardzo dumni, że możemy być częścią Festiwalu Biegowego. To nie tylko święto sportu i biegów,  ale   teraz także imprez społeczno-kulturalnych, bo z roku na rok organizatorzy imprezę rozwijają. Chylę czoła, bo zdaję sobie sprawę z tego, ile to musi kosztować wysiłku i nerwów.  

Chciałbym podziękować także zawodnikom i to  każdemu kto wystartował, bez względu na wynik. Już sam start jest zwycięstwem. No i już nie możemy się doczekać kolejnego roku.  Miejmy nadzieję, że będzie nam dane wręczać kluczyki do kolejnego samochodu.

Czytaj też O mało nie rozminął się z przeznaczeniem. Jak szczęście znalazło Kamila, który wygrał Toyotę [WIDEO] 

Nie tylko  samochód funduje firma Koral. Od kilku lat jest jeszcze strefa dla dzieci,  z grami i zabawami dla najmłodszych oraz lody. W tym roku, ci którzy przybyli na imprezę, zjedli ich  kilkanaście tysięcy sztuk.

Jak zaznacza dyrektor marketingu sądeckiego przedsiębiorstwa, Festiwal Biegowy to więcej niż tylko sportowa impreza. Biorą w niej udział całe rodziny. Przyciąga też lokalną społeczność. Te elementy wpisują się w strategię firmy Koral, która -co często powtarzają jej właściciele – jest  firmą  rodzinną i  dlatego chętnie wspiera  tego typu przedsięwzięcia.([email protected]) fot.jm

Koral na 13. Festiwalu Biegowym był widoczny wszędzie
Firma Koral mocno zaakcentowała swoją obecność na 13. Festiwalu Biegowym. Wszędzie widzieliśmy kolorowe logo Korala, zwiastujące to, co kochamy najbardziej - lody owocowe, waniliowe, śmietankowe. Które Wam smakowały najbardziej?


Dziękujemy za przesłanie błędu