Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 3 kwietnia. Imieniny: Pankracego, Renaty, Ryszarda

Zamknięta przychodnia? Lekarz na kwarantannie? Sam nie możesz wyjść? Skorzystaj z lekarskiej porady telefonicznej. Tak możesz otrzymać: zalecenia, e-zwolnienie, e-receptę, sugestię bezpośredniej wizyty w placówce lub kontaktu ze stacją sanitarno-epidemiologiczną, jeśli będzie taka konieczność. Sprawdź adresy i numery telefonów ponad 700 placówek medycznych w całej Małopolsce:
31/03/2020
Koronawirus: relacja na żywo. Najgorsze przed nami? 11 zakażeń w regionie Sącza
W szpitalu w Limanowej zmarła 87-letnia kobieta, w całej Polsce koronawirus wywołał śmierć 59 osób, choruje 3149. Jedna z firm sprowadziła do Polski 8 mln maseczek z ceną dla klienta 2,5 zł. Piszą o sobie: nie zarabiamy na kryzysie! Nowy Sącz wygląda jak wymarłe miasto, właściciele firm i ich pracownicy z niepokojem patrzą w przyszłość... #Zostańwdomu. My relacjonujemy na bieżąco:
31/03/2020
Ks. Marian W. zasiadł na ławie oskarżonych. Kuria wydała oświadczenie
Kuria Diecezjalna w Tarnowie na swojej oficjalnej stronie wydała oświadczenie w sprawie procesu księdza Mariana W., który rozpoczął się 19 lutego. Kapłan, który przez wiele lat posługiwał w Kiczni, Grywałdzie i Szalowej jest oskarżony o molestowanie ministrantów i lektorów. Według śledczych, duchowny miał wykorzystać seksualnie aż dwadzieścia dwie osoby małoletnie.
21/02/2020
table-regionalne