Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana

Koronawirus: relacja na żywo. Polska i Sądecczyzna
W czwartek 3 grudnia o tysiąc wzrosła liczba oficjalnie potwierdzonych zakażeń koronawirusem. Zakażeń znacząco nie ubywa również w Małopolsce. Tylko osatniej doby zmarło 620 zakażonych. Łącznie na COVID i związane z nim powikłania innych chorób zmarło w Polsce ponad 18,8 tys. osób. Relacjonujemy na bieżąco:
03/12/2020
Będzie supermodelem? Przystojniak z Poręby Wielkiej rusza w wielki świat
Studiuje architekturę, ale zamarzyła mu się kariera na wybiegu. Na marzeniach nie skończył. Wziął sprawy w swoje ręce i wystartował w prestiżowym konkursie modelingu. Dawid Zapała z Poręby Wielkiej koło Mszany Dolnej znalazł się w finałowej dziesiątce najprzystojniejszych mężczyzn. Czy wygra swoją szansę?
03/12/2020
Jak poseł Nowogórska z PSL chce ratować przed bankructwem turystyczny biznes
- Moim zdaniem ogłoszenie ferii w jednym terminie, jednoczesne dalsze zamknięcie branży hotelarskiej, pensjonatów i prywatnych kwater nic nie da w walce z koronawirusem. Raczej może prowadzić do masowych bankructw firm – tak ostatnie działania rządu ocenia sądecka poseł Urszula Nowogórska z Polskiego Stronnictwa Ludowego. Deklaruje przy tym, że przedsiębiorcy z branży turystycznej na Sądecczyźnie mogą liczyć na jej pomoc.
24/11/2020
table-regionalne