Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 1 grudnia. Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza

W Kościele katolickim rozpoczął się adwent. To dla wyznawców Chrystusa wyjątkowy czas
W minioną niedzielę kapłani podczas mszy św. mieli już ornat fioletowego koloru. W Kościele katolickim rozpoczął się adwent. Jest to czas oczekiwania na przyjście Chrystusa. Charakterystyczne dla tego okresu są m.in. roraty. Tradycji jest jednak więcej.
28/11/2022
Samochód wypadł z drogi i dachował. Kierowca trafił do aresztu
Choć był pijany i ledwo trzymał się na nogach, wsiadł do swojego samochodu i ruszył w drogę. Nie ujechał daleko. Przejeżdżając przez miejscowość Niedźwiedź na Limanowszczyźnie, stracił kontrolę nad autem. Pojazd wypadł z drogi i dachował. Kierowca zamiast do celu podróży, trafił do aresztu.
28/11/2022
Największy w kraju gwiazdor disco polo pojawił się na redyku pod Limanową
Ma miliony fanów, którzy pokochali jego piosenki disco polo, ale oszaleli na punkcie „Miłości w Zakopanem”. To właśnie ten wielki przebój, który śpiewa cała Polska, uczynił ze Sławomira Zapały, wielkiego gwiazdora, uchodzącego za jednego z najzamożniejszych wokalistów w kraju. Może mieszkać wszędzie, gdzie zechce, ale na miejsce do życia wybrał wieś Koniny w gminie Niedźwiedź. Ostatnio wzbudził sensację. Razem ze swoją żoną Kairą pojawił się na jesiennym redyku.
17/10/2022
table-regionalne