Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 15 października. Imieniny: Jadwigi, Leonarda, Teresy

Wyniki wyborów 2019 w okręgu 14: 300 głosów zabrakło PiS do dziewiątego mandatu
Osiem mandatów dla PiS. Znamy oficjalne wyniki wyborów z PKW. Jakie są wyniki wyborów parlamentarnych 2019 w Nowym Sączu i w Małopolsce? Zobaczycie u nas jak głosował Nowy Sącz, Nowy Targ, Zakopane, Brzesko, Grybów, Gorlice, Krynica Zdrój, Muszyna i pozostałe miasta regionu. Kto został posłem, a kto senatorem. Wyniki wyborów do Sejmu i Senatu w sadeczanin.info
15/10/2019
Znamy wyniki! Kto dostał się do Senatu?
Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała wyniki ze wszystkich Obwodowych Komisji Wyborczych w okręgu nr 37. Jak głosowali mieszkańcy powiatu nowosądeckiego, gorlickiego, limanowskiego, nowotarskiego i tatrzańskiego?
15/10/2019
Tragiczny weekend na Sądecczyźnie. Śmiertelne wypadki, znalezione zwłoki
To był bardzo pechowy weekend. Najpierw samochód potrącił nastolatkę na ul. Limanowskiego, godzinę później 41-latek rzucił się pod pociąg na przejeździe kolejowym przy ul. Traugutta. W momencie gdy śledczy zabezpieczali miejsce wypadku, na tej samej ulicy krewna znalazła w domu zwłoki 63-latka. To nie koniec złych wiadomości. Następnego dnia w sobotę w krakowskim szpitalu zmarł 74-letni mężczyzna, ciężko ranny w wypadku w Świniarsku. Niestety to nie wszystko, zobaczcie sami.
14/10/2019
table-regionalne