Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 24 czerwca. Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wyłączą prąd. Harmonogram na cały tydzień dla całego regionu
Kolejny tydzień i kolejne przerwy w dostawie prądu spowodowane konserwacją i modernizacją sieci energetycznej. Tym razem Tauron działać będzie na terenie gmin Podegrodzie, Muszyna, Grybów, Łososina Dolna, Piwniczna-Zdrój i Bobowa. Sprawdźcie daty, godziny i adresy.
23/06/2019
Zaczęły się wakacje, w górach coraz więcej turystów. Ratownicy krynickiej grupy GOPR-u apelują. Wybierając się na wędrówki, spacery, wycieczki rowerowe i wszelakie formy aktywności należy pamiętać o bezpieczeństwie, aby dla każdego wakacje minęły szczęśliwie.
22/06/2019
trasy rowerowe, fot. Iga Michalec
Weekend zbliża się dużymi krokami. Jeśli tylko dopisze pogoda (oby) może warto wybrać się na wycieczkę rowerową, którą zaproponowała pani Urszula. Jest to kolejna malownicza trasa, którą polecają nasi Czytelnicy. Przypominamy, że czekamy na następne Wasze propozycje tras, które warto pokonać na rowerze, albo przebiec.
21/06/2019
Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (21-23 czerwca)
Supernova Festiwal, 100 lat Miejskiej Orkiestry Stary Sącz, Echo Trombity, a może koncert Zakopowera? Takie atrakcje czekają na mieszkańców Sądecczyzny już w najbliższy weekend.
20/06/2019
table-regionalne