Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 15 lipca. Imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza

Poranny pożar domu w Złockiem. Ktoś chciał go spalić?
Strażacy przez trzy godziny gasili pożar domu w Złockiem. W całości spłonęło poddasze budynku. Na szczęście nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Wszystko wskazuje na to, że ktoś celowo próbował spalić budynek.
15/07/2020
Koronawirus: relacja na żywo.
W Nowym Sączu i regionie wciąż przybywa zakażonych. W Małopolsce ponad 6 tysięcy osób trzymanych jest na kwarantannie. Mamy 2173 (+43) potwierdzonych testami przypadków zakażeń; zmarło 47 chorych. W Polsce zakażonych dotąd zostało 38721 (+264) osób; zmarło 1594 (+6). Zewsząd dochodzą apele o większą odpowiedzialność, ograniczenie zbędnych kontaktów i powszechne noszenie maseczek. Jakie są wyniki badań nad szczepionką? Relacjonujemy na bieżąco:
15/07/2020
Dramatyczna walka o życie. Mimo starań życia 50-latka nie udało się uratować
Strażacy przez kilkadziesiąt minut reanimowali mężczyznę, który w trakcie spaceru stracił przytomność i nie oddychał. Niestety mimo starań jego życia nie udało się uratować.
14/07/2020
czytaj też:czytaj też: Nowy ratusz w Muszynie, stylizowany na stary, już prawie gotowy 	Muszyna: długo wyczekiwany remont ul. Zefirka od 13 lipca. Będą zmiany w ruchu 	Najpierw deptak, teraz koryto rzeki. Remontują Krynicę na potęgę [ZDJĘCIA]
W Żegiestowie-Zdroju kontynuowany jest remont Domu Zdrojowego i willi Żegotka, natomiast zaawansowana są prace przy odnawianiu deptaka, wiodącego od wyremontowanej już Pijalni Anna.
14/07/2020
table-regionalne