Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 23 września. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli

Koronawirus: relacja na żywo. Polska i Sądecczyzna
Małopolska znów w czołówce zakażonych województw, dziś na drugim miejscu w Polsce. W kraju zakażonych od początku pandemii jest już 81673 (+974), z których zmarło 2344 (+28) osób. Ruszyła produkcja polskiego leku na COVID-19. Relacjonujemy na bieżąco:
23/09/2020
Przejechali w naczepie kilkaset kilometrów. Zostali zatrzymani w Muszynie
Przejechali kilkaset kilometrów w naczepie samochodu ciężarowego, wiozącego stal z Serbii. Ze Słowacji pieszo dostali się na teren Polski i jak gdyby nigdy nic, spacerowali ulicami Muszyny. Tam zakończyła się ich wędrówka, zostali zatrzymani przez pograniczników.
23/09/2020
czytaj też:
Krynicę i jej mieszańców pierwszy dzień kalendarzowej jesieni powitał pięknym słońcem. Wraz z nową porą roku do sanatoriów powoli powracają kuracjusze. W uzdrowisku wypoczywają też rodziny z małymi dziećmi oraz turyści.
23/09/2020
czytaj też:Korzenna, Gródek i Zakliczyn połączyły siły. Dzięki temu mamy nową drogę 	Korzenna, Gródek i Zakliczyn połączyły siły. Dzięki temu mamy nową drogę
Żegiestów, nadpopradzkie uzdrowisko, powoli podnosi się z ruin. Odnawiane są elewację, zaczęto wstawianie okien w Domu Zdrojowym. Kontynuowany jest też remont generalny Żegotki. Pijalnia wody mineralnej "Anna" jest gotowa, podobnie jak deptak do niej prowadzący.
21/09/2020
table-regionalne