Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 29 listopada. Imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina

czytaj też:Żegiestów:rodzinie spłonął dach domu.Przyjaciele organizują zbiórkę na odbudowę
Turysta, który wybrał się w niedzielę (28 listopada) w góry, zasłabł na trasie między Bacówką nad Wierchomlą, a Jaworzynką. Do nieprzytomnego mężczyzny dotarli ratownicy z Krynicy i Piwnicznej, a także śmigłowiec LPR.
29/11/2021
W nocy 24 listopada, w Żegiestowie spłonął dach domu, w którym mieszka rodzina wraz z trójką małych dzieci (2,6 i 9 lat) oraz rodzicami. Przyjaciele pomagają i organizują zrzutkę na pokrycie kosztów wymiany konstrukcji dachowej.
28/11/2021
Zobacz gdzie wyłączą prąd na Sądecczyźnie. Nie daj się zaskoczyć
Zimą, gdy dzień jest bardzo krótki i jest naprawdę chłodno przerwy w dostawie energii elektrycznej są wyjątkowo uciążliwe. Szczególnie tam, gdzie są dwufunkcyjne piece wymagające zasilania elektrycznego. Dlatego nie dajcie się zaskoczyć i zobaczcie, gdzie koncern Tauron zapowiada przerwy w zasilaniu w przyszłym tygodniu na Sądecczyźnie.
28/11/2021
czytaj też:"Pieśń nad pieśniami", od niedzieli wystawa ikon w Muzeum Nikifora w Krynicy
W kościele pw. Judy Tadeusza w Powroźniku, w niedzielę 28 listopada wierni wysłuchają II Koncertu Cecyliańskiego w wykonaniu chórów, miejscowego Cantores Sancti Jacobi i Cantando Canzoni z Zakliczyna pod dyrekcją Dawida Nawalańca.
28/11/2021
table-regionalne