Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana

Koronawirus: relacja na żywo. Polska i Sądecczyzna
W czwartek 3 grudnia o tysiąc wzrosła liczba oficjalnie potwierdzonych zakażeń koronawirusem. Zakażeń znacząco nie ubywa również w Małopolsce. Tylko osatniej doby zmarło 620 zakażonych. Łącznie na COVID i związane z nim powikłania innych chorób zmarło w Polsce ponad 18,8 tys. osób. Relacjonujemy na bieżąco:
03/12/2020
Zmarł ks. Władysław Jemioło. Był proboszczem w Śnietnicy i w TrzcianieZmarł ks. Władysław Jemioło. Był proboszczem w Śnietnicy i w Trzcianie
W wieku 89 lat zmarł śp. ks. Władysław Jemioło – emerytowany proboszcz parafii pod wezwaniem św. Andrzeja Boboli w Śnietnicy i parafii św. Małgorzaty w Trzcianie koło Bochni. Pogrzeb zmarłego kapłana odbędzie się w czwartek (26 listopada) w kościele parafialnym w Domatkowie.
24/11/2020
Zaginął Paweł Radzik z Uścia Gorlickiego. 40-latek miał jechać do pracy
Wracał z Holandii do Polski. Po drodze zatrzymał się w okolicach Berlina, skąd zadzwonił do bliskich. Niestety od tamtej pory ślad po nim zaginął, a jego telefon milczy. Gdzie teraz znajduje się zaginiony Paweł Radzik i co się z nim dzieje? Niestety nikt jak na razie nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie.
17/10/2020
table-regionalne