Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 sierpnia. Imieniny: Elwiry, Hipolita, Radosławy

Koronawirus: relacja na żywo. Polska i Sądecczyzna
Małopolska na szczęście spadła na trzecie miejsce w tabeli liczby zakażeń w Polsce, ale przybywa zakażeń na Sądecczyźnie. Jeśli nie będziemy przestrzegać zasad, nie WyjdziemyzCzerwonejStrefy! W Polsce liczba dotąd zakażonych to 54487 (+811), zmarło 1844 (+14) osób. Relacjonujemy na bieżąco:
13/08/2020
Fot. ilustracyjna. Pixabay
Limanowski Sanepid czeka na wyniki badań w kierunku zakażenia SARS CoV-2 uczestników wesela, które zostało zorganizowane w pierwszy weekend sierpnia w Limanowej. Wymazy pobrano od ponad stu gości weselnych. To jednak nie koniec wymazów od weselników z powiatu limanowskiego. Kolejni uczestnicy przyjęcia weselnego, które odbyło się – tym razem na terenie powiatu myślenickiego w sobotę (8 sierpnia) będą musieli mieć zrobiony wymaz w kierunku koronawirusa.
11/08/2020
W powiecie limanowskim najwięcej aktywnych zakażonych jest ciągle w gminie Niedźwiedź, a naprawdę komfortową sytuację mają dwie gminy w tym regionie – Jodłownik oraz Słopnice. W nich nie ma obecnie mieszkańców, u których zostało zdiagnozowane i potwierdzone zakażenie koronawirusem.
08/08/2020
table-regionalne

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)