Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 7 czerwca. Imieniny: Ariadny, Jarosława, Roberta

Gródek nad Dunajcem: Edyta Brongiel powołana do krajowej rady POT!
Polska Organizacja Turystyczna jest jedną z kilkudziesięciu działających na świecie narodowych organizacji turystycznych. Jej celem jest promowanie Polski jako kraju atrakcyjnego dla turystów, nowoczesnego, z wysokimi standardami usług i korzystnymi cenami. Od niedawna w radzie POT zasiada Edyta Brongiel, zastępca wójta Gródka nad Dunajcem.
05/06/2020
Koronawirus: relacja na żywo.
W sklepie, środkach komunikacji, kościołach czy kinach maseczki nadal pozostaną przymusem. W całej Polsce mamy już 25669 zakażonych, 1143 chorych zmarło. W sobotę odnotowane zostały 259 nowych przypadków zakażeń. Małopolska odnotowała do piątku 5 czerwca 1293 przypadków zachorowań. Na szczęście liczba zgonów nie rośnie od kilkunastu dni. JEŚLI CHCESZ #Zostańwdomu. My relacjonujemy na bieżąco:
05/06/2020
To już naprawdę "Ostatni dzwonek". Kapłani zachęcają do spowiedzi i komunii św.
Zgodnie z przykazaniami kościelnymi, każdy wierny przynajmniej raz w roku w okresie wielkanocnym ma obowiązek przyjąć komunię świętą. Choć okres wielkanocny już powoli dobiega końca, to wiele osób wciąż jeszcze nie skorzystało z sakramentu spowiedzi i komunii świętej, dlatego we wszystkich parafiach diecezji tarnowskiej zostanie przeprowadzona akcja „ostatni dzwonek”.
04/06/2020
table-regionalne