Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 lutego. Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora

Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (22-24 lutego)
Uroczysta Gala VII edycji konkursu o Nagrodę im. Ks. Prof. Bolesława Kumora, Sądeckie Targi Książki, a może Wielka Gala Sądeczan? Takie atrakcje czekają na sądeczan w najbliższy weekend.
21/02/2019
Wielkimi krokami zbliża się Seminarium „O zdrowiu Sądeczan”, które w tym roku już po raz ósmy jest organizowane przez Fundację Sądecką i portal Sądeczanin.info. Integralną częścią tego wydarzenia jest plebiscyt na najlepszą przychodnię i lekarza rodzinnego. Jeszcze tylko do 27 lutego można zgłaszać kandydatury. Nie zwlekaj! Już dzisiaj zgłoś swojego ulubionego lekarza i przychodnię.
20/02/2019
Śmiertelny wypadek w Bartkowej. Czy zakręt powinien być lepiej oznakowany?
Kilka dni temu skontaktowała się z naszą redakcją rodzina 71-latka, który zginął w wypadku w Bartkowej Posadowej. Jak się okazało, mężczyzna był mieszkańcem Warszawy. Jego rodzina czerpała informacje o wypadku z naszego portalu. W miniony weekend przyjechali do Małopolski, aby odebrać ciało 71-latka. Przy okazji odwiedzili Bartkową Posadową, w której doszło do tragicznego zdarzenia. To, co tam zobaczyli, przeszło ich najśmielsze oczekiwania, dlatego postanowili nagłośnić sprawę za pośrednictwem naszego portalu.
20/02/2019
table-regionalne