Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 29 listopada. Imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
Chciała ratować syna przed więzieniem. W kilka chwil straciła 13 tysięcy złotych
90-latka przekazała policjantowi 13 tysięcy złotych, by ratować syna, który miał spowodować wypadek. Jak została poinformowana, to jedyny sposób, by nie trafił do więzienia. Problem w tym, że do wypadku nigdy nie doszło, a policjant był fałszywy. Właśnie wpadł w ręce prawdziwych funkcjonariuszy.
28/11/2021
Nie żyje Maria Markiewicz, słynna gawędziarka znana na całej Limanowszczyźnie
Ze swoich niezwyczajnych opowieści była znana na w całym powiecie. Zdobywała laury na folklorystycznych festiwalach i prestiżowych przeglądach gawędziarzy ludowych. Teraz zostaną już po niej tylko wspomnienia, pustka i smutek. Nie żyje Maria Markiewicz, słynna gawędziarka i regionalistka z Porąbki w gminie Dobra.
24/11/2021
Postawią w Beskidach nową wieżę widokową na szczycie góry z mroczną tajemnicą
Turyści z żalem spoglądają na zamkniętą wieżę na Mogielicy. Ta jedna z największych atrakcji Beskidu Wyspowego, związana z mroczną tajemnicą, od półtora roku jest zamknięta na cztery spusty. Powód? Zły stan techniczny. Kiedy zapadła decyzja, że stara, drewniana konstrukcja zostanie rozebrana i w jej miejsce stanie zupełnie nowa wieża, zaczęły się perturbacje z przetargiem. Teraz już wiadomo, kto ją postawi i za ile
23/11/2021
table-regionalne