Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 15 lipca. Imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza

Mapa wypadków drogowych. Pod każdym punktem kryje się ludzki dramat
Każdego dnia na polskich drogach dochodzi do wielu kolizji i wypadków. Niestety niektóre kończą się tragicznie. Niemal każdego dniach na łamach „Sądeczanina” piszemy o takich tragediach. Od początku wakacji w naszym kraju doszło już do 117 tragicznych zdarzeń drogowych, z czego 9 miało miejsce w Małopolsce, w tym jedno na Sądecczyźnie.
15/07/2020
Koronawirus: relacja na żywo.
W Nowym Sączu i regionie wciąż przybywa zakażonych. W Małopolsce ponad 6 tysięcy osób trzymanych jest na kwarantannie. Mamy 2173 (+43) potwierdzonych testami przypadków zakażeń; zmarło 47 chorych. W Polsce zakażonych dotąd zostało 38721 (+264) osób; zmarło 1594 (+6). Zewsząd dochodzą apele o większą odpowiedzialność, ograniczenie zbędnych kontaktów i powszechne noszenie maseczek. Jakie są wyniki badań nad szczepionką? Relacjonujemy na bieżąco:
15/07/2020
Bezpieczne wesele w czasach koronawirusa. Praktyka jest zupełnie inna
Nawojowa, Podegrodzie, Nowy Sącz, to tylko kilka miejscowości, gdzie po weselach zwiększyła się liczba zakażeń koronawirusem. Ponad 2 tysiące osób jest zarażonych wirusem z Chin w samej Małopolsce. Niechlubne statystyki w naszym regionie wciąż się zwiększają. Ale jak właściwie bawić się na weselu, przestrzegając zaleceń sanitarnych? Czy to się w ogóle da zrobić?
15/07/2020
table-regionalne