Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 30 marca. Imieniny: Amelii, Dobromira, Leonarda

Śpieszyło im się? Przez takich kierowców na DK 75 giną ludzie [WIDEO]
Na drodze krajowej numer 75, która liczy 133 kilometry długości i przebiega od Krakowa przez Brzesko, Łososinę Dolną, Nowy Sącz i Muszynkę, aż do granicy ze Słowacją, co kilka dni dochodzi do wypadków i kolizji. Niestety wiele osób ginie albo trafia do szpitala. Już wiele razy wspólnie z naszymi Czytelnikami zastanawialiśmy się na łamach portalu, dlaczego ta droga jest tak bardzo niebezpieczna. Zawsze nasuwał się jeden wniosek: to nie droga, a bezmyślni kierowcy są największym zagrożeniem.
17/03/2020
Podziękujmy im! Ufunduj posiłek dla personelu medycznego w Nowym Sączu
Sądeczanie wielokrotnie udowodnili, że w trudnych sytuacjach, w obliczu różnych tragedii, potrafią się jednoczyć, są solidarni i wzajemnie służą sobie pomocą. Teraz, gdy cały świat walczy z pandemią koronawirusa, patrzymy na personel medyczny, który jest na pierwszej linii walki z wirusem. Możemy ich wesprzeć.
17/03/2020
Wypadek w Tęgoborzy. Droga krajowa jest zablokowana
Droga krajowa numer 75 w Tęgoborzy przez prawie dwie godziny była zablokowana. Doszło tam do wypadku. Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. Aktualnie nie ma już żadnych utrudnień na "krajówce".
15/03/2020
table-regionalne