Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 24 czerwca. Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Stłuczka w Korzennej. Cysterna przewożąca mleko zderzyła się z osobówką
Samochód osobowy zderzył się z cysterną przewożącą mleko. Na szczęście tym razem nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Przez kilkadziesiąt minut były za to spore utrudnienia w ruchu.
22/06/2019
Wójt Korzennej z wotum zaufania i absolutorium. Radni byli jednomyślni
Rada Gminy Korzenna jednogłośnie udzieliła wójtowi Leszkowi Skowronowi wotum zaufania oraz opowiedziała się za przyjęciem absolutorium za wykonanie budżetu za ubiegły rok. Wśród najważniejszych inwestycji, które udało się zrealizować w minionym roku jest remont dworu w Lipnicy Wielkiej, budowa hali sportowo-widowiskowej w Korzennej oraz remont dróg gminnych.
22/06/2019
Minęło już kilka tygodni od założenia zrzutki panu Marianowi Zającowi. Do tej pory dzięki wam, udało się uzbierać prawie 12 tys. zł. Niestety to wciąż za mało, aby udało się wyremontować dom mieszkańca Lipnicy Wielkiej, a tym samym, aby spełniło się jego marzenie. Pieniądze o różnej wartości – od złotówki do nawet 1000 zł wpłaciło 194 osoby. Czy uda nam się uzbierać potrzebne 40 tys. zł? Jesteśmy pewni, że wspólnymi siłami na pewno osiągniemy zamierzony cel.
22/06/2019
table-regionalne