Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 3 kwietnia. Imieniny: Pankracego, Renaty, Ryszarda

Zamknięta przychodnia? Lekarz na kwarantannie? Sam nie możesz wyjść? Skorzystaj z lekarskiej porady telefonicznej. Tak możesz otrzymać: zalecenia, e-zwolnienie, e-receptę, sugestię bezpośredniej wizyty w placówce lub kontaktu ze stacją sanitarno-epidemiologiczną, jeśli będzie taka konieczność. Sprawdź adresy i numery telefonów ponad 700 placówek medycznych w całej Małopolsce:
31/03/2020
Koronawirus: relacja na żywo. Najgorsze przed nami? 11 zakażeń w regionie Sącza
W szpitalu w Limanowej zmarła 87-letnia kobieta, w całej Polsce koronawirus wywołał śmierć 59 osób, choruje 3149. Jedna z firm sprowadziła do Polski 8 mln maseczek z ceną dla klienta 2,5 zł. Piszą o sobie: nie zarabiamy na kryzysie! Nowy Sącz wygląda jak wymarłe miasto, właściciele firm i ich pracownicy z niepokojem patrzą w przyszłość... #Zostańwdomu. My relacjonujemy na bieżąco:
31/03/2020
Fot. Pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Sączu i parafia pw. Świętego Stanisława Kostki w podsądeckiej Niskowej apelują, aby z Sanepidem i parafią kontaktowały się telefonicznie osoby, które od 20 do 27 marca brały udział w nabożeństwach w tamtejszym kościele lub miały kontakt z pracownikami lub duchownymi tej parafii. Sanepid w Gorlicach szuka natomiast pacjentów, którzy korzystali z usług medycznych w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Ropie. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie u jednego z lekarzy, który tam przyjmował zostało potwierdzone zakażenie koronawirusem.
30/03/2020
table-regionalne