Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 23 września. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli

Koronawirus: relacja na żywo. Polska i Sądecczyzna
Małopolska znów w czołówce zakażonych województw, dziś na drugim miejscu w Polsce. W kraju zakażonych od początku pandemii jest już 81673 (+974), z których zmarło 2344 (+28) osób. Ruszyła produkcja polskiego leku na COVID-19. Relacjonujemy na bieżąco:
23/09/2020
Sanepid w Limanowej ma już wyniki badań w kierunku koronawirusa, którym poddani zostali nauczyciele z czterech szkół podstawowych w gminie Łukowica na Limanowszczyźnie. Na 22 osoby, od których został pobrany wymaz już wiadomo, że zakażony się jeszcze jeden pedagog. W kolejnym przypadku wynik jest nierozstrzygający, więc musi zostać powtórzone badanie, a jeszcze jeden nie dotarł do PSSE w Limanowej. Co z funkcjonowaniem czterech szkół działających na terenie tej gminy?
03/09/2020
Jutro w Łukowicy o godz. 10 rozpoczną się badania w kierunku SARS COV – 2, które przejdą między innymi pedagodzy uczący w czterech szkołach podstawowych w: Łukowicy, Świdniku, Jadamowili i Jastrzębiu. Mieli oni kontakt z nauczycielką, u której potwierdzono zakażenie koronawirusem.
31/08/2020
table-regionalne

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe