Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 października. Imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana
Prezes jest zadowolony? Krynickie uzdrowisko przejmuje małopolski marszałek
Zakład górniczy, w którym wydobywa się wody mineralne i wody lecznicze, zaplecze sanatoryjne, a do tego Pijalnia Główna z konferencyjnym zapleczem, ten majątek spółki Uzdrowiska Krynica-Żegiestów należący do skarbu państwa, stanie się teraz własnością wojewódzkiego samorządu. Czy to dla spółki szansa na rozwój – pytamy prezesa Wiesława Pióro.
29/10/2020
czytaj też:czytaj też:Muszyna po raz kolejny triumfuje. Pokonała 39 gmin Subregionu Sądeckiego 	Uzdrowiska: Krynica i Rabka w rękach samorządu małopolskiego
Rozpoczęły się prace nad projektem budżetu na 2021 rok w Krynicy-Zdroju. Jeden ze złożonych do niego wniosków, przy planowaniu wydatków bieżących, dotyczy dokończenia remontu ulicy Wiejskiej.
28/10/2020
Ranking Oceny Aktywności Gmin tworzony jest przez niezależnych ekspertów z Instytutu Ekonomicznego PWSZ w Nowym Sączu. Działalność samorządów Subregionu Sądeckiego oceniana jest w pięciu kategoriach. Wyniki rankingu są również ważnym wskaźnikiem dla mieszkańców Sądecczyzny, pokazującym jak radzi sobie ich gmina. Zobaczcie, listę laureatów edycji 2020. Czy znalazła się na niej wasza gmina?
28/10/2020
table-gospodarka
Sądeczanin HISTORIA (2-2020)