Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 marca. Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny
24/02/2019 - 00:40

Kto wygrał? Wyniki plebiscytu Sądeczanin Roku 2018 poznamy w niedzielę

Rekordowa liczba oddanych głosów, zaangażowane całe, lokalne społeczności, wspierające swych kandydatów. Taki był tegoroczny plebiscyt o tytuł Sądeczanin Roku 2018. Kto wygrał? Wiedzą to już członkowie Kapituły plebiscytu, która obradowała w sobotę rano. A my dowiemy się podczas uroczystej, niedzielnej gali w "Sokole".

Na liście zgłoszonych kandydatów, zaakceptowanej przez Kapitułę najważniejszego na Sądecczyźnie plebiscytu, znalazło się  szesnastu wspaniałych kandydatów do tytułu Sądeczanin Roku 2018. Głosowanie trwało do piątku (22 lutego) do godziny 9.

Potem zostały policzone kupony, zsumowane wyniki z głosowania internetowego i SMS. To wielkie liczenie musiała jeszcze oficjalnie zatwierdzić kapituła plebiscytu.

Kto wygrał? Kapituła plebiscytu Sądeczanin Roku 2018 już wie

Kapituła, w skład której wchodzą przede wszystkim laureaci zaszczytnego tytułu Sądeczanina Roku z lat ubiegłych, zebrała się w sobotę o godzinie 10. Zatwierdziła wyniki głosowania w plebiscycie. Kto wygrał? Kto otrzymał najwięcej głosów? Kim jest Sądeczanin Roku 2018? Tego na razie nie zdradzimy, ale wszystko okaże się już w niedzielę 24 lutego, podczas uroczystej gali w Małopolskim Centrum Kultury Sokół. Gala rozpocznie się o godzinie 11, wszystkich serdecznie zapraszamy. O godzinie 9.30, w kościele pod wezwaniem św. Kazimierza, odprawiona zostanie msza.


Przypomnijmy, że głosować można było na trzy sposoby: wypełniając czytelnie kupon konkursowy,wypełniając formularz elektroniczny lub wysyłając SMS.

A oto szesnastu najlepszych z najlepszych

1. Jarosław Jakubowski

2. Bronisław Kozieński (Bronek z Obidzy)

3. Krystyna Kronenberger

4. Wojciech Mróz

5. Iwona Mularczyk

6. Jacek Nowak

7. Antoni Piętka 

8. ksiądz mitrat Jan Pipka 

9. Dorota Smaga 

10. Izabela Szafrańska

11. Sławomir Szczerkowski

12. Dawid Szufryn

13. Karol "Bosy Wirus" Trojan

14. ksiądz prałat Józef Wałaszek

15. Lidia Zelek

16. Andrzej ZięcinaDziękujemy za przesłanie błędu