Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 22 października. Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa
14/02/2019 - 19:50

Andrzej Zięcina. Specjalista od rzemiosła i najlepszego chleba [WIDEO]

Niewielką piekarnię w Łęce w gminie Korzenna zbudował razem z bratem, teraz prowadzi ją z bratanicami. To typowo rodzinna firma, która ciągle się rozwija, a okoliczni mieszkańcy bardzo sobie chwalą wypiekany według tradycyjnych receptur chleb. To, jak mówi Andrzej Zięcina, największa radość dla rzemieślnika.

Andrzej Zięcina piekarzem jest z powołania i praca to jego pasja, ale ma też w sobie żyłkę społecznika. Przez wiele lat był radnym, działa też w Ludowym Klubie Sportowy „Łęka” oraz    w Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu.

- Społeczność rzemieślnicza boryka się dziś z różnymi kłopotami. Jesteśmy wypierani przez duże przedsiębiorstwa. Musimy sprostać tej nierównej konkurencji i staramy się wygrywać jakością. Nasz towar musi być po prostu lepszy.

Jak mówi, nominacją do nagrody „Sądeczanin Roku 2018” jest zaskoczony.

- Nigdy nie byłem nominowany do żadnej nagrody. Jestem tym po prostu zdziwiony tym, że rzemieślnik małej piekarenki może startować w jakimś plebiscycie. Czuję się z tego powodu dumny.  

Więcej informacji o kandydacie: Andrzej Zięcina.Kandydat w plebiscycie "Sądeczanin Roku 2018"

Andrzej Zięcina to nie tylko prężny przedsiębiorca. W Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu, której prezes nominował go do tytułu Sądeczanina Roku, wszyscy postrzegają go człowieka bezinteresownego i życzliwego.

- Ma niesamowitą łatwość w nawiązywaniu kontaktów i zjednywaniu sobie ludzi - mówi w imieniu prezesa Izby dyrektor Izby Beata Rzepiela. -  Bezkompromisowo angażuje się i poświęca dla innych,  w tym dla młodych ludzi. - Nigdy nie odmawia pomocy. Jest bardzo ciepły i pełen optymizmu. Przeciwności, które innych by złamały, przyjmuje bardzo pogodnie. To wyjątkowe cechy - dodaje Beata Rzepiela. 

Andrzej Zięcina – SMS o treści SR.16 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON

MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA WSZYSTKIE TRZY SPOSOBY

Kliknij i zobacz listę wszystkich kandydatów do tytułu Sądeczanin Roku 2018.

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu