Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 21 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
14/02/2019 - 20:05

Karol Trojan jest jak wirus w sieci. Ale to dobry wirus z pozytywna energią

Kiedy ludzie słyszą „Borys Wirus” zastanawiają się o co chodzi – mówi ze śmiechem Karol Trojan. - Tak naprawdę to taki mój sprytny pomysł, na to, żeby zarazić innych moją bosą formą fizycznej aktywności. To zdrowe. Naprawdę!

W sportowym środowisku jest bardzo popularnym ultramaratończykiem, propagatorem bosej aktywności oraz naturalnej amortyzacji. Ale Karol Trojan nie tylko biega boso. Bez butów chodzi na co dzień.

Wymyśliłem sobie tego „Bosego Wirusa” , bo to był mój pomysł na zarażane innych moją pasją. Stąd ten „wirus” . Do tego świetnie się komponuje z moim nazwiskiem. Trojan to wirus, który infekuje komputerową sieć. A ja też chcę być wirusem, ale dobrym, który zaraża ludzi fizyczną aktywnością.

Ta sportowa pasja – bieganie boso – jest bardzo nietypowa, ale jak zapewnia Karol Trojan  bardzo zdrowa i wbrew pozorom bardzo bezpieczna, pod warunkiem – podkreśla sportowiec-  że podejdzie się do tego z głową.

Więcej informacji o kandydacie: Karol BOSY WIRUS Trojan. Kandydat w plebiscycie "Sądeczanin Roku 2018"

- Nominację do plebiscytu „Sądeczanin Roku” traktuję jako duże wyróżnienie i potwierdzenie tego, że obrana przez mnie droga w karierze sportowej jest słuszna.  Jeżeli są tacy, którzy uważają, że taka forma aktywności fizycznej i ten sposób reprezentowania Sądecczyzny podczas imprez sportowych jest dobrym pomysłem, to z góry dziękuję za oddanie na mnie głosy.

Karola Trojana „Bosego Wirusa”  do plebiscytu zgłosiła Fundacja Festiwal Biegów.

Bardzo aktywnie angażuje się w promocję biegania i życie biegowej społeczności Sądecczyzny.  Prowadzi "Akademię Bosego Wirusa". To otwarte dla wszystkich wspólne treningi biegowe. Prowadzi też popularnego w sieci bloga BosyWirus.pl. Swoje zamiłowanie do rodzinnej ziemi, wyraża również poprzez pełnienie funkcji Ambasadora Miasta Nowego Sącza oraz Ambasadora Festiwalu Biegowego w Krynicy Zdroju – uzasadnia swój wybór środowisko biegaczy.

Karol "Bosy Wirus" Trojan – SMS o treści SR.13 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON

MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA WSZYSTKIE TRZY SPOSOBY

Kliknij i zobacz listę wszystkich kandydatów do tytułu Sądeczanin Roku 2018.

Dziękujemy za przesłanie błędu