Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 4 czerwca. Imieniny: Christy, Helgi, Karola
14/02/2019 - 19:55

Lidia Zelek. Jeśli mówi, że coś zrobi, zrobi to na pewno, choćby się paliło

Ze służbą zdrowia jest związana od blisko czterdziestu lat. Szczeble zawodowej kariery w 2011 roku zaprowadziły ją na stanowisko zastępcy dyrektora Specjalistycznego Szpitala w Nowym Sączu im Jędrzeja Śniadeckiego. Od ubiegłego roku jest dyrektorem placówki. Nie tylko kieruje lecznicą. Realizuje też ogromne inwestycyjne przedsięwzięcie.
Na tymi planami inwestycyjnymi rozwoju szpitala wspólnie pracowali ze zmarłym dyrektorem Arturem Puszko. Kiedy go zabrakło Lidia Zelek po wygranym konkursie na dyrektorskie stanowisko samodzielnie zaczęła kierować placówką. To na jej barkach spoczęło dokończenie modernizacji szpitala, rozbudowy oddziału onkologii i budowy nowego pawilonu ginekologii, położnictwa i neonatologii.

To ogrom pracy, który wymaga pełnego zaangażowania, ale przecież najważniejsza jest poprawa standardów i jakości udzielanych świadczeń przed sądecki szpital – mówi Lidia Zelek Ta inwestycja jest dla mnie ogromnym wyzwaniem. Wszystko ma być gotowe do 2020 roku.

Więcej informacji o kandydatce: Lidia Zelek. Kandydat w plebiscycie "Sądeczanin Roku 2018"

Nominacją do nagrody byłam bardzo zaskoczona – mówi dyrektor sądeckiego szpitala. To, że znalazła m się w tak zacnym gronie jest dla mnie prawdziwym wyróżnieniem.

Wiceprezes zarządu Fundacji Sadeckiej Jerzy Bochyński, który rekomendował Lidię Zelek do udziału, w plebiscycie podkreśla, że znakomicie się z nią współpracuje,

Wspólnie zrealizowaliśmy kilka edycji Forum Ochrony Zdrowia, które jest integralna częścią Forum Ekonomicznego.  Jest świetnym organizatorem, a co najważniejsze, jest niesamowicie słowna i można na niej polegać. Jeśli powie, że coś zrobi, zrobi to na pewno… choćby się paliło i waliło. Doskonale radzi sobie z zarządzaniem szpitalem. Widać, że ogromnie jej zależy na rozwoju placówki.

Lidia Zelek – SMS o treści SR.15 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON

MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA WSZYSTKIE TRZY SPOSOBY

Kliknij i zobacz listę wszystkich kandydatów do tytułu Sądeczanin Roku 2018.Dziękujemy za przesłanie błędu