Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 15 listopada. Imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda
10/02/2019 - 19:55

Lidia Zelek. Kandydat w plebiscycie "Sądeczanin Roku 2018"

Lidia Zelek, dyrektor Szpitala Specjalistycznym im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu

Pochodzi z Męciny. Jest absolwentką II Liceum im. Marii Konopnickiej w Nowym Sączu (1976) oraz Medycznego Studium Zawodowego w Krakowie (1978). Z wykształcenia magister ekonomii, absolwentka  krakowskiej Akademii Ekonomicznej, także menadżer służby zdrowia. Od 1978  związana z sądeckim Szpitalem Specjalistycznym im. J. Śniadeckiego. Jest specjalistą do spraw kadrowych, pracowniczych i organizacyjnych. Od 2011 roku była zastępcą dyrektora ds. administracyjno-pracowniczych w tejże placówce.

Obejrzyj też Lidia Zelek. Jeśli mówi, że coś zrobi, zrobi to na pewno, choćby się paliło

Od czerwca 2018 roku jest dyrektorem szpitala, który w ostatnich latach bardzo intensywnie się rozbudowuje. Obecnie nadzoruje dwie duże szpitalne inwestycje: budowę nowego pawilonu ginekologiczno-położniczego oraz rozbudowę Centrum Onkologii, nie wspominając o remontach kilku szpitalnych oddziałów.

Nie boi się wyzwań i świetnie sobie z nimi radzi. Mówi, że dla chcącego nie ma nic trudnego. Obowiązki zawodowe umiejętnie łączy z życiem prywatnym. 

Lidia Zelek – SMS o treści SR.15 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON

MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA WSZYSTKIE TRZY SPOSOBY

Kliknij i zobacz listę wszystkich kandydatów do tytułu Sądeczanin Roku 2018.

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu