Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 4 sierpnia. Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego
14/02/2019 - 20:15

Sławomir Szczerkowski. Marzenie o wojsku nosił w sobie od dziecka

Najpierw był w „Strzelcu”. potem był zawodowym wojskowym, teraz pracuje z młodzieżą, która, tak jak on, kocha wojsko. Cieszy się, że to co robi ma sens i że dostrzegają to inni.

To, co robię to pasja, którą zawsze w sobie nosiłem, ponieważ od najmłodszych lat zajmowałem się wojskowością. Najpierw byłem w „Strzelcu”, potem byłem żołnierzem zawodowym, a teraz zajmuję się szkoleniem młodzieży, która tak jak ja lubi służby mundurowe - mówi Sławomir Szczerkowski, komendant główny Związku Strzeleckiego „Strzelec

Więcej informacji o kandydacie: Sławomir Szczerkowski. Kandydat w plebiscycie "Sądeczanin Roku 2018"

- To dla mnie czysta radość, kiedy widzę jak młodzi ludzie realizują się w tym co robią,  kiedy osiągają sukcesy i jak potem do nas wracają, żeby pomagać w szkoleniu tych, którzy do nas dołączają. Tylu młodych sądeczan garnie się do „Strzelca” i klas mundurowych, w Zespole Szkól im. Sybiraków. To daje poczucie, że to co robimy ma sens, przynosi dobre efekty i daje motywację do dalszej pracy.

Zgłoszenie mnie do zaszczytnego tytułu „Sądeczanina Roku” jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Sądecczyzna jest mi bardzo bliska i nie wyobrażam sobie, żebym mógł mieszkać gdziekolwiek indziej. To moje miejsce na ziemi.

Sławomir Szczerkowski – SMS o treści SR.11 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON

MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA WSZYSTKIE TRZY SPOSOBY

Kliknij i zobacz listę wszystkich kandydatów do tytułu Sądeczanin Roku 2018.Dziękujemy za przesłanie błędu