Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
02/08/2022 - 13:25

Hodowcy zacierają ręce. Szykuje się dla nich dobra oferta na targach w Nawojowej

Na targi do Nawojowej przyjeżdżają od wielu lat. I w tym roku nie może ich zabraknąć. Rolniczo-Handlowa Spółdzielnia Pracy z Nowego Sącza, która sprzedaje pasze, nawozy, nasiona, także maszyny rolnicze jak zawsze będzie mieć na targach swoje stoisko.

Rolniczo-Handlowa Spółdzielnia Pracy to ponad 60 lat tradycji związanej ze społecznością hodowców zwierząt, rolnictwem oraz ogrodnictwem. - Początki naszej działalności opierały się na kompleksowym zaopatrzeniu rolników w środki do produkcji rolnej – piszą o sobie na swojej firmowej stronie spółdzielcy.

Czytaj też Mają supersadzonki i jeszcze doradzą co pasuje do ogrodu

- Na sukces firmy od wielu lat  pracuje zespół liczący 45 osób. Znajomość specyfiki branży oraz lata zebranego doświadczenia zaowocowały umiejętnością idealnego dopasowania oferty do potrzeb rynku – zapewniają spółdzielcy.  

Firma inwestuje w rozwój. Kilka lat temu została zbudowana hala magazynowa oraz linia do konfekcjonowania, co pozwoliło na poszerzenie oferty związanej z żywieniem zwierząt.

Czytaj też Dają przetestować minikoparkę w Nawojowej. Można nawet samemu wykopać dziurę!

Od wielu  lat sądecka Spółdzielnia uczestniczy w regionalnych wystawach rolniczych i hodowlanych.   Od zawsze prezentuje się na targach w Nawojowej. W tym roku  także będzie mieć swoje stoisko. ([email protected]) Fot. Ralph z Pixabay
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu