Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 21 lutego. Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
03/09/2022 - 13:20

Magazyny energii to przyszłość. Można je zobaczyć na stoisku PV Energia Polska

Pracownicy firmy PV Energia Polska to eksperci w dziedzinie fotowoltaiki. Na ich stoisku w Nawojowej można zobaczyć również inwertery hybrydowe, magazyny energii oraz pompy ciepła.

Zobacz także: Zakupowy szał na targach AGRO. Tłumy najechały Nawojową [ZDJĘCIA]

Firma PV Energia Polska zajmuje się przede wszystkim instalacjami fotowoltaicznymi. Na stoisku przedsiębiorstwa na targach rolniczych w Nawojowej można więc zobaczyć ekspozycję pokazową paneli fotowoltaicznych.

- Do tego mamy inwertery hybrydowe, magazyny energii i pompy ciepła – wymienia przedstawiciel PV Energia Polska.

- Na chwilę obecną największym zainteresowaniem, ze względu na ogrzewanie, cieszą się pompy ciepła – zaznacza nasz rozmówca.

Czytaj więcej: Specjaliści od fotowoltaiki na wystawie AGRO Nawojowa. PV Energia Polska

Mieszkańcy odwiedzający wystawę AGRO Nawojowa pytają również o magazyny energii. Jak na razie jest to dość kosztowna inwestycja, ale pracownicy PV Energia Polska uważają, że jest to rozwiązanie przyszłościowe. – Rynek z magazynami energii rozwija się coraz lepiej – dodaje przedstawiciel firmy.

Co daje sądeckiemu przedsiębiorstwu udział w AGRO Nawojowej? – Po pierwsze się rozwijamy, bo musimy nadążać za konkurencją. Po drugie pozyskujemy nowych klientów, a po trzecie, wiemy co się dzieje w branży – wymienia nasz rozmówca.

Klienci, którzy dziś odwiedzą stoisko PV Energia Polska i wezmą ze sobą ulotki, bądź inne materiały promocyjne, w późniejszym czasie często dzwonią, dopytując o szczegóły czy inne innowacyjne rozwiązania. ([email protected], fot. SS)Dziękujemy za przesłanie błędu