Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
04/09/2022 - 10:25

Nie tylko rośliny. Na AGRO w Nawojowej są też kolejki po tynki i dachówki [ZDJĘCIA]

Co najbardziej cenią sobie firmy, które pojawiają się na targach w Nawojowej? Różnorodność klientów i to, że mogą opowiedzieć o ofercie, nie tylko tej związanej z rolnictwem. To dlatego prezentują się tam spółki z branży budowlanej, takie jak na przykład Biegonice Składy, które należą do wystawowych weteranów. – Jesteśmy tu od zawsze, od początku tej imprezy - mówią pracownicy sądeckiej firmy.

Biegonice Składy to weteran targów w Nawojowej

- Dla nas bardzo ważna jest różnorodność klientów, którzy się tutaj pojawiają i którym możemy opowiedzieć o naszej ofercie – mówią pracownicy spółki Biegonice Składy. Mamy nadzieję, że znajdzie to potem odzwierciedlenie w sprzedaży.

Na ich targowym stoisku przeważają klienci indywidualni, ale są też i przedstawiciele firm, które przymierzają się do inwestycji, zwłaszcza tych związanych z rolnictwem.

czytaj też Zakupowy szał na targach ARGO. Tłumy najechały Nawojową [ZDJĘCIA] 

To sprzedaje się najlepiej

Co  cieszy się na stoisku spółki największym zainteresowaniem? – Jak zawsze przede wszystkim materiały murowe, takie jak bloczki z betonu komórkowego czy pustaki ceramiczne, także dachówki ceramiczne. Ludzie pytają też o tynki elewacyjne, izolacje termiczne i  przeciwwodne.  

Biegonice Składy to silna, licząca blisko trzydzieści lat marka  w branży dystrybutorów budowlanych. Ma ugruntowaną pozycję na rynku, zarówno wśród hurtowni jak i firm realizujących inwestycje. Od  kilkunastu lat spółka jest akcjonariuszem Grupy Polskie Składy Budowlane, co daje jej możliwość zaopatrywania się u największych producentów i dostawców.

czytaj też Hit targów Agro w Nawojowej. U nich można się napić do woli [ZDJĘCIA]

Przez te wszystkie lata spółka  kilkakrotnie przechodziły zmiany właścicielskie i organizacyjne, ale skrzydła do lotu rozwinęły ponad sześć lat temu. To wtedy należącą do belgijskich udziałowców spółkę kupiła sądecka firma Erbet.  

Udany mariaż z Erbetem

- Ta zmiana pozytywnie wpłynęła na  nasz wizerunek i zapewniła jej większą rozpoznawalność na rynku – mówił w rozmowie z „Sądeczaninem”  Stanisław Nieć, prezes firmy. - Właściciele Firmy Erbet, wnieśli przede wszystkim zupełnie inną wizję rozwoju spółki, z konkretnym, nakreślonym na przyszłość planem działania. To zupełnie nowe, inne myślenie, poparte doświadczeniem i znajomością prowadzenia biznesu w branży budowlanej, przy jednoczesnym otwarciu na nowe, rynkowe trendy.

czytaj też Ogrodowe przeboje od Zdzicha na targach w Nawojowej. Mają supersadzonki [ZDJĘCIA]

Jednym z elementów rozwoju spółki Biegonice Składy była inwestycja w nową siedzibę z  powierzchnią handlowo-magazynową z dużym samoobsługowym sklepem. Wcześniej był to typowy skład  budowlany zajmujący się sprzedażą hurtową i obsługą inwestycji, nastawionym na tak zwaną ciężka budowlankę. Teraz można tam znaleźć tam  wszystko to, co jest potrzebne do budowy, remontu, modernizacji i wykończenia  domu, mieszkania, warsztatu czy ogrodu.([email protected]) fot.jm

Tłumy na targach AGRO Nawojowa. Wszystkich opanowało zakupowe szaleństwo
Zadowoleni są i wystawcy i ci, którzy kupują sadzonki krzewów, ozdobnych roślin, czy też prosto u producentów zaopatrują się w ekologiczną żywnośćMasz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu