Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 21 lutego. Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
03/09/2022 - 12:45

Przekonaj się, w jaki sposób działa pompa ciepła. Rolbud Instal na AGRO wystawie

Na stoisku Rolbud Instal można przekonać się jak działa pompa ciepła. To wszystko podczas rozpoczętej dziś wystawy rolniczej AGRO Nawojowa 2022. W Nawojowej, oczywiście.

Czytaj również: Zakupowy szał na targach AGRO. Tłumy najechały Nawojową [ZDJĘCIA]

Na wystawie rolniczej AGRO Nawojowa w oczy rzuca się logo firmy Rolbud. Podczas tegorocznych targów w Nawojowej można odwiedzić stoiska Rolbud Instal oraz Rolbud Dach.

- Na naszym stoisku można zobaczyć zestaw demo pompy ciepła. Klienci sami mogą się przekonać jak działa pompa ciepła – tłumaczy Jakub Zbozień z Rolbud Instal. – Przykładając dłoń, czujemy jak z jednej strony pompa oddaje zimno, a z drugiej dmucha ciepłym powietrzem.

Dokładnie w taki sam sposób można ogrzewać domy. Na stoisku Rolbud Instal klienci mogą na własne oczy przekonać się jak działa pompa i dowiedzieć się, w jaki sposób obsługiwać sprzęt.

Jak mówi Jakub Zbozień, to właśnie pompa ciepła oraz rekuperator – czyli wentylacja mechaniczna, wymieniająca powietrze w domu – cieszy się największym zainteresowaniem osób odwiedzających AGRO wystawę. – Jako jedyna firma na targach prezentujemy działającą pompę ciepła – zaznacza nasz rozmówca.

Przedstawiciele Rolbud Instal na dzisiejsze targi przywieźli ze sobą także zmiękczacz do wody, czyli stację uzdatniania do zamontowaniu w domu, a także kotły na paliwa stałe, m.in. na pellet.

Tuż obok znajdziemy stoisko Rolbud Dach. Tu można zobaczyć próbki blach wiodących producentów, takich jak: Bratex, Ruukki czy Blackprofil 2 oraz okna dachowe firmy Roto.

- Blacha jest teraz bardzo popularna ze względu na to, że dachówka jest nieco droższa i – jak na chwilę obecną – trudno dostępna – zaznacza Mariusz Perełka z firmy Rolbud Dach.

- Bardzo dużo osób podchodzi do naszego stoiska, pyta, bierze ulotki. Odwiedzają nas zarówno przedsiębiorcy zainteresowani współpracą, jak i klienci indywidualni, którzy chcą wymienić pokrycie dachowe czy przykryć nowe budynki – mówi Mariusz Perełka. – Jestem przekonany, że te kontakty, które nawiążemy dziś, zaowocują w przyszłości.

Jak mówi pracownik sądeckiego przedsiębiorstwa, uczestnictwo w targach w poprzednich latach przekładało się później na większą liczbę obsługiwanych klientów.

- Uczestnictwo w wystawie rolniczej w Nawojowej to dla naszej firmy przede wszystkim reklama. Choć i tak wydaje mi się, że jesteśmy dobrze rozpoznawalną firmą na sądeckim rynku. Świadczy o tym duże zainteresowanie gości naszymi stoiskami – zaznacza nasz rozmówca.

- Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni liczbą osób na targach w Nawojowej. Myśleliśmy, że z rana będzie tu mniej osób, ale już od samej godziny 9:00 są tu tłumy. A to dopiero początek. Do wieczora do Nawojowej może przyjechać jeszcze więcej osób – komentuje Mariusz Perełka.

Rolbud Instal oraz Rolbud Dach znajdziecie na terenie gospodarstwa Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Nawojowej. Targi AGRO Nawojowa 2022 trwają przez cały weekend – 3 i 4 września. ([email protected], fot. SS)

Rolbud Instal i Rolbud Dach na tragach AGRO Nawojowa 2022
Na stoisku Rolbud Instal można na własnej skórze przekonać się jak działa pompa ciepła. To wszystko podczas wystawy rolniczej AGRO Nawojowa 2022. (Fot. SS)


Dziękujemy za przesłanie błędu