Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 21 lutego. Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
03/09/2022 - 13:40

Najlepsze owoce i warzywa z Sądecczyzny. Do ich stoiska ustawiają się kolejki

Przed stoiskiem Spółdzielni Ogrodniczej Ziemi Sądeckiej ustawiają się kolejki. Każdy chce kupić warzywa i owoce z Sądecczyzny. Co cieszy się szczególnym zainteresowaniem podczas targów AGRO Nawojowa 2022?

Czytaj również: Zakupowy szał na targach AGRO. Tłumy najechały Nawojową [ZDJĘCIA]

Spółdzielnia Ogrodnicza Ziemi Sądeckiej to znana marka na lokalnym rynku. Udział w wystawie rolniczej AGRO Nawojowa 2022 jest kolejną okazją do promocji i zaprezentowania swoich produktów.

Stoisko spółdzielni cieszy się ogromnym zainteresowaniem na tegorocznych targach. Co chwilę klienci kupują owoce bądź warzywa. Każdy chce spróbować owoców pracy sądeckich rolników i sadowników.

- Myślę, że nasz punkt to jedyne stoisko z tak szerokim asortymentem i wyborem towaru – mówi pani Joanna, pracownica Spółdzielni Ogrodniczej Ziemi Sądeckiej.

Największą popularnością cieszą się owoce – symbole Sądecczyzny, czyli jabłka, gruszki i śliwki, szczególnie śliwki węgierki, na które jest obecnie sezon.

Na stoisku spółdzielni można kupić również inne owoce i warzywa, m.in.: paprykę, pomidory, ogórki, winogrona, marchewki, buraki, ziemniaki, cebulę, pomarańcze, cytryny, limonki, brzoskwinie, nektarynki i wiele innych. Na ekspozycji pełnej kolorów znajdziemy również wrzosy i cebulki kwiatów.

Przedstawiciele Spółdzielni Ogrodniczej Ziemi Sądeckiej są przygotowani na duże zainteresowanie prezentowanym przez nich asortymentem. – Targi w Nawojowej zazwyczaj cieszą się ogromną popularnością. Spodziewaliśmy się, że będzie tyle osób. Myślimy, że popołudniu może być ich nawet jeszcze więcej – mówią pracownicy.

Stoisko Spółdzielni Ogrodniczej Ziemi Sądeckiej można znaleźć nieopodal sceny przy budynku Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Nawojowej. AGRO Nawojowa 2022 trwa przez cały weekend, 3 i 4 września. ([email protected], fot. SS)

Spółdzielnia Ogrodnicza Ziemi Sądeckiej na wystawie AGRO Nawojowa 2022
Przed stoiskiem Spółdzielni Ogrodniczej Ziemi Sądeckiej ustawiają się kolejki. Każdy chce kupić warzywa i owoce z Sądecczyzny. (Fot. SS)


Dziękujemy za przesłanie błędu