Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 lutego. Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława
01/08/2022 - 13:10

Dają przetestować minikoparkę w Nawojowej. Można nawet samemu wykopać dziurę!

Jest projekt ogrodu, są dobrane rośliny, wybrana jest już kostka brukowa na taras, podjazd do garażu i chodniki. Teraz zamysł trzeba wcielić w życie. Potrzebne są do tego specjalistyczne maszyny takie jak zagęszczarki do ziemi czy minikoparki. Takli sprzęt też będzie można zobaczyć na targach w Nawojowej.

Czytaj też Mają supersadzonki i jeszcze doradzą co pasuje do ogrodu

Minikoparki i koparki gąsienicowe Sany, zagęszczarki do ziemi z różnych przedziałów wagowych, między sto a pięćset kilo, osprzęt do koparek, taki jak łyżki czy chwytak hydrauliczny, dzięki któremu można maszynowo układać kostkę brukową… taki sprzęt na targach AGRO Nawojowa pokaże firma Maufer z Nowego Sącza.

- To nasz debiut na targach – mówią właściciele firmy i dodają, że maszyny można w Nawojowej przetestować na każdy możliwy sposób. - Chętni będą mogli wsiąść do koparki,  kopać dziury, sprawdzić kabinę, przejechać się maszyną  i poczuć się jak operator.  Do testowania będą też zagęszczarki, którymi utwardza się  podłoże.

Specjaliści Maufera deklarują, że odpowiedzą też na wszystkie pytania związane z maszynami budowlanymi.([email protected]) fot.jmDziękujemy za przesłanie błędu