Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 17 kwietnia. Imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina
08/08/2022 - 13:20

Ludzie szaleją za ich borówkami i jagodami. W tym roku spotkamy ich w Nawojowej

Sądeczanie pokochali borówki amerykańskie i jagody kamczackie Szetyńskich. Na Sądeckich Targach Ogrodniczych wykupili wszystkie sadzonki. Czy i w tym roku borówki i jagody zrobią furorę podczas targów rolniczych AGRO Nawojowa 2022?

Gospodarstwo Ogrodnicze Szetyńscy zajmuje się produkcją i sprzedażą roślin jagodowych. W ich ofercie można znaleźć borówki amerykańskie, jagody kamczackie, maliny i jeżyny.

Uczestnicy Sądeckich Targów Ogrodowych pokochali owoce Szetyńskich. W tym roku spotkamy ich również podczas targów rolniczych AGRO Nawojowa 2022, 3 i 4 września.

- Gospodarstwo Ogrodnicze Szetyńscy to dzieło wspólnych wysiłków naszej rodziny, które działa nieprzerwanie od ponad 30 lat. Zdobyte wieloletnie doświadczenie w produkcji roślin pozwoliło nam dopracować system nawożenia, ochrony tak, aby uzyskać materiał roślinny jak najwyższej jakości – tak swoje przedsiębiorstwo przedstawia rodzina Szetyńskich.

Założycielem firmy był Grzegorz Szetyński z rodziną. – Naszym priorytetem jest dostarczanie najwyższej jakości sadzonek roślin jagodowych, które trafiają do dalszej sprzedaży, a docelowo ich owoce stanowią smaczny element diety wielu osób bez względu na miejsce zamieszkania, a także nadają się do przetwórstwa i mrożenia.

Gospodarstwo Ogrodnicze Szetyńscy z miejscowości Kozy, niedaleko Bielsko-Białej, zaopatrza odbiorców hurtowych, sadowników, gospodarstwa ogrodnicze, rolników, osoby prowadzące uprawy na skalę przemysłową, a także klientów indywidualnych. ([email protected], fot. Facebook: Gospodarstwo Ogrodnicze Szetyńscy)Dziękujemy za przesłanie błędu