Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
21/07/2022 - 21:00

Technika grzewcza i sanitarna to ich specjalność. Pokażą to w Nawojowej

Coraz dłuższa jest lista firm, które wybierają się na targi AGRO do Nawojowej. Swoją ofertę prezentuje nie tylko branża ogrodnicza, ale także budowlana. Po raz kolejny wśród wystawców znajdzie się spółka Rolbud-Instal.

Już po raz kolejny Rolbud-Instal pokaże swoją ofertę na targach w Nawojowej, gdzie  obok wystawców z branży ogrodniczej  prezentują się także firmy związane z  branżą budowlaną.

- Cenimy sobie przede wszystkim bezpośredni kontakt z klientami i możliwość zyskania nowych kontraktów - zgodnie podkreślają przedsiębiorcy

Rolbud-Instal to już kilkanaście lat lokalnej historii przedsiębiorczości, bo firma działa na małopolskim rynku od 2005 roku, głównie na terenie powiatów nowosądeckiego, gorlickiego i  limanowskiego.  

czytaj też Potrafią dobrze pożenić w Nawojowej rośliny z branżą budowlaną  

Spółka zajmuje się sprzedażą detaliczną oraz hurtową artykułów instalacyjno-grzewczych, a także wykonywaniem instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz centralnego ogrzewania.

Jeszcze całkiem niedawno, wybór systemu ogrzewania budynków był znikomy. Obecnie na polskim rynku można znaleźć  wiele rozwiązań, stąd oferta firmy jest bardzo szeroka.To  między innymi kotły na ekogroszek, kotły gazowe, na pellet, piece elektryczne czy  pompy obiegowe.

czytaj też Tłumy najadą Nawojową? Nawet gaz będzie tam można kupić

Są też  podgrzewacze wody, grzejniki ozdobne, łazienkowe, ścienne także wymienniki i zasobniki konieczne do instalacji grzewczych oraz armatura grzewcza.

Co pokaże Rolbud-Instal na Targach AGRO w Nawojowej. Będzie się można o tym przekonać w pierwszy weekend września. (ami) fot. Rolbud-Instal
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu