Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
20/07/2022 - 07:45

Potrafią dobrze pożenić w Nawojowej rośliny z branżą budowlaną

Co najbardziej cenią sobie firmy, które pojawiają się na targach w Nawojowej? Różnorodność klientów i to, że mogą opowiedzieć o ofercie, nie tylko tej związanej z rolnictwem. To dlatego prezentują się tam spółki z branży budowlanej, takie jak na przykład Biegonice Składy.

Biegonica Sklady na targach w Nawojowej w 2019 roku

Czytaj też  Pokażą niebo w gębie w Nawojowej. Mają pół setki gatunków warzyw i owoców

Biegonice Składy to silna, licząca blisko trzydzieści lat marka  w branży dystrybutorów budowlanych. Ma ugruntowaną pozycję na rynku, zarówno wśród hurtowni jak i firm realizujących inwestycje. Od  kilkunastu lat spółka jest akcjonariuszem Grupy Polskie Składy Budowlane, co daje jej możliwość zaopatrywania się u największych producentów i dostawców.

Dobry biznes musi był połączony z dobrą promocją. W kalendarzu targowych imprez budowlana spółka ma także targi w Nawojowej. - Najbardziej cenimy sobie różnorodność klientów, którzy się tam pojawiają i którym można opowiedzieć o ofercie, nie tylko tej związanej z rolnictwem – mówił podczas jednej z imprez wystawienniczych pracownik firmy.  

czytaj też Tłumy najadą Nawojową? Nawet gaz będzie tam można kupić 

Przez te wszystkie lata Biegonice Składy kilkakrotnie przechodziły zmiany właścicielskie i organizacyjne, ale skrzydła do lotu rozwinęły ponad sześć lat temu. To wtedy należącą do belgijskich udziałowców spółkę kupiła sądecka firma Erbet.  

- Ta zmiana pozytywnie wpłynęła na  nasz wizerunek i zapewniła jej większą rozpoznawalność na rynku – mówił w rozmowie z „Sądeczaninem”  Stanisław Nieć, prezes firmy. - Właściciele Firmy Erbet, wnieśli przede wszystkim zupełnie inną wizję rozwoju spółki, z konkretnym, nakreślonym na przyszłość planem działania. To zupełnie nowe, inne myślenie, poparte doświadczeniem i znajomością prowadzenia biznesu w branży budowlanej, przy jednoczesnym otwarciu na nowe, rynkowe trendy.

Czytaj też Sprzedaje im się to zawsze na pniu, na targach w Nawojowej [ZDJĘCIA] 

Jednym z elementów rozwoju spółki Biegonice Składy była inwestycja w nową siedzibę z  powierzchnią handlowo-magazynową z dużym samoobsługowym sklepem. Wcześniej był to typowy skład  budowlany zajmujący się sprzedażą hurtową i obsługą inwestycji, nastawionym na tak zwaną ciężka budowlankę. Teraz można tam znaleźć tam  wszystko to, co jest potrzebne do budowy, remontu, modernizacji i wykończenia  domu, mieszkania, warsztatu czy ogrodu.([email protected]) fot.jm
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu