Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
26/07/2022 - 07:55

Pokażą w Nawojowej premierowe modele aut. Będzie można tymi nówkami pojeździć

Coraz dłuższa jest lista firm, które chcą się pokazać na targach AGRO Nawojowa. Do tych związanych z branżą rolniczą, ogrodniczą, także budownictwem, dołącza branża samochodowa.

To impreza wystawiennicza z rozmachem. Targi AGRO to aż pięć stref obejmujących między innymi  stoiska z ofertą agroturystyczną, z regionalnymi przysmakami i roślinami  ozdobnymi.  Nie zabraknie też oferty związanej z budownictwem, mechanizacją rolnictwa i motoryzacją.

W Nawojowej swoje stoisko będzie mieć spółka LIDER Józef Sowa,  autoryzowany dealer takich marek samochodów  jak Peugeot, Citroen i Opel, która jeden ze swoich salonów sprzedaży ma w Nowym Sączu.

Czytaj też Tłumy najadą Nawojową? Nawet gaz będzie tam można kupić

 - Na naszym stoisku będzie można zobaczyć najnowsze modele premierowe, zapowiadane przez markę Opel – mówi szef sprzedaży spółki Maciej Siedlarz. - Pokażemy też modele aut  dostawczych, osobowych oraz samochody elektryczne.

Fanów motoryzacji czeka w Nawojowej nie lada gratka. Ci, którzy odwiedzą stoisko Lidera   będą mogli zarezerwować termin jazdy testowej modelem samochodu, którym są zainteresowani.

Czytaj też Pokażą niebo w gębie w Nawojowej. Mają pół setki gatunków warzyw i owoców 

 

Czytaj też Do łask wracają stare odmiany jabłoni. Można na nie zapolować w Nawojowej

Największa wystawa rolnicza w Małopolsce odbędzie się 3 i 4 września na terenie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa oraz Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej. ([email protected]) fot. LDER
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu