Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 23 sierpnia. Imieniny: Apolinarego, Miły, Róży
27/08/2017 - 19:05

Sandecja pokonała SMS Jarosław w Centralnej Lidze Juniorów

Prze tygodniem drużyna Tomasza Szczepańskiego zadebiutowała w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów w roczniku U-15. Na inaugurację zmierzyli się z faworytem, Wisłą Kraków i na jej teranie wywalczyli cenny remis. W drugiej kolejce młodzi piłkarze Sandecji podejmowali u siebie SMS Jarosław, odnosząc w tym starciu zwycięstwo.

- Poziom rywali prezentowany w Centralnej Lidze Juniorów, powodować musi maksymalne zaangażowanie zawodników naszego rocznika. Na minimalizm nie ma miejsca. Kilku nowych zawodników zadebiutowało w tych ogólnopolskich rozgrywkach i w większości spełnili oczekiwania moje i zgromadzonych kibiców - powiedział trener drużyny U-15.

- SMS Jarosław, jako przeciwnik wymagał od nas dobrego pomysłu, dużej kreatywności i przede wszystkim zdrowia. Chodzi o wychodzenie na pozycje, praca w defensywie, przesuwanie formacji. Drużyna przez większą cześć zawodów realizowała nakreślone zadania, nieźle funkcjonowała w czasie posiadania piłki, a także w fazie odbioru - dodał Tomasz Szczepański.

- Zwycięstwo, którego bardzo gratuluję swojej drużynie, przechodzi już jednak do historii. Przed nami niebawem kolejny mecz i właśnie na nim się teraz koncentrujemy - podsumował szkoleniowiec Akademii Sandecja.

- Serdecznie gratuluję zarówno ważnego zwycięstwa, jak i dobrej postawy na boisku. Na pochwałę zasługują zawodnicy, ale także trenerzy i wszystkie osoby, które na co dzień pracują z tym zespołem - powiedział nam Arkadiusz Aleksander, dyrektor sportowy klubu oglądający to spotkanie na boisku MOSiR w Zawadzie.

Zobacz też: Sukces młodych zawodników Sandecji. Drużyna U-15 rozpoczęła rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów

Sandecja Nowy Sącz - SMS Jarosław 2:0

Bramki: Kacper Rutkowski, Konrad Majerski.

W spotkaniu tym wystąpili: 

Kacper Sierota, Dawid Wiewióra, Eryk Szkred, Wojciech Oleksy, Bartosz Krok, Kacper Kołodziej, Konrad Majerski, Jan Kuźma, Szymon Zygmunt, Kamil Majerski, Kacper Rutkowski, Dawid Salamon, Hubert Słaby oraz Wojciech Dominik.

Michał Śmierciak ([email protected]). Fot. MŚ

CLJ U-15: Sandecja - SMS Jarosław
Młodzi piłkarze z Nowego Sącza odnieśli zwycięstwo w prestiżowych rozgrywkach!
Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Dziękujemy za przesłanie błędu


Sierpniowy miesięcznik "Sądeczanin"