Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 28 maja. Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
12/05/2024 - 09:20

Dalej nie są w stanie wygrać meczu. Sandecja Nowy Sącz dołuje na całego

To ostatnie spotkania Sandecji Nowy Sącz w drugiej lidze. Kolejne rozgrywki zespół rozpocznie poziom niżej. W sobotę rywalem "Biało-czarnych" była Olimpia Elbląg. Kolejny raz nie udało się wygrać.

Sandecja Nowy Sącz spadła z II ligi

Piłkarze Sandecji notują drugi z rzędu katastrofalny sezon. Porażka w ostatniej kolejce oraz wyniki innych zespołów sprawiły, że drużyna jest już pewna spadku do III ligi. Nawet komplet zwycięstw w ostatnich meczach sezonu nie pozwoli jej wyjść z czerwonej strefy.

Kolejnym rywalem drużyny z Kilińskiego, która swoje mecze w roli gospodarza rozgrywa w Niepołomicach, była Olimpia Elbląg. To zespół, który również walczy o utrzymanie i nie może sobie pozwolić na straty punktów. Ostatecznie nie wyjechał jednak z kompletem. 

Sandecja Nowy Sącz przegrała z Olimpią Elbląg

Mecz z pewnością nie zapisze się na długo w pamięci kibiców. Na boisku działo się niewiele. Kilka groźniejszych strzałów nie znalazło drogi do siatki. W jednej z sytuacji “Biało-czarnych” uratowała poprzeczka.

Finalnie padł zatem remis 0:0. Co to w praktyce oznacza dla Sandecji? Niemal pewne ostatnie miejsce w tabeli. Do zakończenia sezonu pozostały jeszcze dwa spotkania. Do Stomilu Olsztyn, który również jest już pewny spadku, drużyna traci 4 punkty. O ostatecznej pozycji sądeczan może przesądzić następna kolejka. Zmierzą się w niej z rezerwami Lecha Poznań. ([email protected], fot.: Adrian Maraś, Sandecja Nowy Sącz)Dziękujemy za przesłanie błędu